Zgrabiarka dwukaruzelowa GA 8121– nowość KUHN na Zielone AGRO SHOW

Podczas zbliżającej się kolejnej edycji Zielonego AGRO SHOW w Kąkolewie (22-23 maja) Firma KUHN – uzupełniając swoją ofertę zgrabiarek dwukaruzelowych z systemem formowania wału po środku maszyny – zaprezentuje nowy model z możliwością zgrabiania pokosu z szerokości od 7,40 m do 8 m.

Jak w przypadku innych modeli zgrabiarek dwukaruzelowych KUHN, maszyna została konstrukcyjnie przystosowana do bardzo intensywnej pracy, doskonale dostosowując się do potrzeb w szczególności średnich i dużych gospodarstwach rolnych, skoncentrowanych na zbiór dużych ilości paszy z pola z wykorzystaniem pras rolujących lub kostkujących.

Szerokość wału zgrabianej paszy jest regulowana w zakresie od 1 do 2 m i tym samym może być dostosowana do szerokich podbieraczy pras.

Maszyna przystosowana jest także do zgrabiania 2 wałów słomy za kombajnem zbożowym wyposażonym w rozdrabniacze o szerokości do 6 m.

Opis maszyny:
– Napęd karuzel za pośrednictwem dwustopniowej przekładni redukcyjnej MASTERDRIVE®, która zdobyła powszechne uznanie wśród użytkowników zgrabiarek KUHN dzięki swojej niezawodności;
– 2 rodzaje podwozia przystosowujące maszynę do wszelkich warunków terenowych: oś tandemowa lub przegubowe podwozie 3D;
– Prosta i wygodna regulacja szerokości formowanego wału oraz wysokości pracy karuzel;
– Zgrabiarka może pracować z mniejszymi ciągnikami: wymaga tylko 1 zaworu jednostronnego działania i ma niskie zapotrzebowanie na moc ciągnika;
– Wyjątkowa łatwość manewrowania maszyną przyczynia się do zwiększenia komfortu pracy operatora oraz do osiągnięcia lepszych wyników pod względem wydajności pracy;

Źródło: KUHN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności