Zetor Tractor Show na finiszu

Piąta edycja Zetor Tractor Show już za nami. Jak wyglądała i co szykuje się w kolejnej?

13 państw europejskich, 69 odwiedzonych miejscowości i ponad 15 000 zwiedzających – taka była miniona, już piąta edycja Zetor Tractor Show. Szeroka publiczność, jak również specjaliści wypróbowali pracę traktorem wprost na polach i współzawodniczyli o atrakcyjne nagrody. Główną wygraną była wycieczka do Republiki Czeskiej połączona ze zwiedzeniem zakładu produkcyjnego spółki Zetor oraz wystawy Zetor Gallery. Zwycięzcą został irlandzki gospodarz.

Zetor Tractor Show wystartowała w kwietniu ubiegłego roku. TIR promocyjny Zetor razem z furgonetką „Fun Van“ przejechał podczas ośmiomiesięcznej wyprawy ponad 25 699 km. Pierwszym przystankiem była Irlandia, a następnie show odwiedził 12 następnych krajów Europy. Po raz pierwszy show gościł w Szwajcarii a także w Norwegii.

Zetor Tractor Show to wyjątkowe przedsięwzięcie umożliwiające nie tylko prezentację szerokiej publiczności marki Zetor oraz nowości w naszej produkcji, ale także pozwalające przedstawić naszym współczesnym klientom, jak również potencjalnym nowym nabywcom, właściwości i jakości naszych maszyn. Mamy kontakt osobisty z uczestnikami imprezy, uzyskujemy od nich bezpośredni sygnał zwrotny, na który możemy od razu zareagować – powiedział o przedsięwzięciu Adam Žert, dyrektor działu sprzedaży i marketingu.

A z czym mogli się uczestnicy zapoznać w 2015 roku? Przede wszystkim była to nowość ubiegłego roku, najmocniejszy do tej pory w portfoliu marki, sześciocylindrowy ciągnik Zetor Crystal. W następnej kolejności przedstawiana była Forterra HD, oraz serie modeli Zetor Major i Zetor Proxima. Prezentacja ciągników na polu, oraz możliwość wypróbowania ciągnika wraz z oprzyrządowaniem wprost przy pracy, dostępna była na większości z odwiedzonych miejsc. Każdą prezentację uzupełniał także program towarzyszący poświęcony bogatej historii marki Zetor. Razem z najnowszymi ciągnikami podróżował także historyczny model Zetor 25.

W ramach ogólnoeuropejskiego roadshow odbył się również konkurs. Główną wygraną była wycieczka samolotem do Republiki Czeskiej dla dwóch osób. W konkursie mógł wziąć udział każdy zwiedzający Zetor Tractor Show. Reguły były bardzo proste, wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe – Ile kilometrów przejedzie TIR promocyjny podczas całej tegorocznej edycji Zetor Tractor Show? Zwycięzcą został irlandzki gospodarz Pat Carroll, który swoim szacunkiem 25 500 km był najbliżej rzeczywistości. Dziesięć następnych najlepszych szacunków przyniosło swoim właścicielom tablety. Następni uczestnicy konkursu otrzymali gadżety reklamowe i promocyjne. Poza konkursem głównym, na każdym przystanku rozgrywano osobne konkursy, tak więc zwycięzcy w różnych krajach odnosili ze sobą do domów nowe tablety.

Piąta edycja już za nami. Zetor przygotowuje już nową edycję popularnego roadshow. Impreza w tym roku odbywać się będzie pod znakiem obchodów 70-lecia trwania marki Zetor. Zetor Tractor Show ruszy w maju w Republice Czeskiej.

Zmiana przebiegu Zetor Tractor Show jest reakcją na życzenia naszych klientów. Oprócz testowania ciągników lubią się oni bawić i bardzo wysoko oceniają program towarzyszący i nasze konkursy. Wyszliśmy ich życzeniom naprzeciw i naszym celem w tym roku nie jest rozbijanie imprezy na większą ilość przystanków, ale zorganizowanie jej z bardziej różnorodnym i ciekawym programem, przy zachowaniu naszej podstawowej idei, którą jest testowanie produktów marki Zetor. W tych dniach trwają rozmowy z naszymi partnerami o terminach i miejscach poszczególnych planowanych imprez – dodaje Adam Žert.

Impreza Zetor Tractor Show zaczęła się w 2011 roku w ramach obchodów 65. rocznicy powstania marki. W ciągu całej swojej historii, Zetor Tractors Show odwiedził 20 państw europejskich, miał razem 312 przystanków i odwiedziło go ponad 51 000 gości.

Renata Struzik, za: Zetor
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności