Zetor 65 Tractor Show już w maju!

Spółka Zetor jest czołowym czeskim producentem ciągników. Firma znaczną część swoich maszyn importuje do krajów Europy Środkowej. Jej oferta jest doskonale znana polskim rolnikom. W tym roku Zetor obchodzi 65 rocznicę istnienia.

Nazwa Zetor została zarejestrowana przez Izbę Handlową i Gospodarczą Republiki Czechosłowackiej, jako znak ochronny w dniu 17 sierpnia 1946. W ramach obchodów jubileuszu, firma organizuje dla swoich klientów niekonwencjonalną i atrakcyjną prezentację ciągników i osprzętu rolniczego. Wyjątkowy cykl imprez, realizowanych w ramach Zetor 65 Tractor Show, rozpoczął się w marcu, w Czechach, w rodzimym mieście Zetoru – Brnie. Od maja Zetor 65 Tractor Show, po prezentacjach w Czechach i na Słowacji, zagości również i w Polsce. Firma zaplanowała przeprowadzenie dziesięciu pokazów modeli swoich ciągników i wyposażenia dodatkowego.
W Zetor 65 Tractor Show będą uczestniczyć przedstawiciele spółki Zetor. W ciągu 4 miesięcy pokazy odbędą się w sumie w 39 miejscowościach w Czechach, na Słowacji, w Polsce i na Węgrzech. Przygotowano bogaty program towarzyszący. Uczestnicy imprez będą mogli zapoznać się z historią firmy Zetor, a także obejrzeć kolekcję ciągników, które produkowane były w ubiegłym stuleciu. Goście będą mogli wziąć udział w ciekawych konkursach i zabawach zorganizowanych w ramach obchodów. Dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji, a dla starszych konkurs zręcznościowy pod nazwą Zetor Rodeo. Oprócz prezentacji produktów Zetor, konkursów i zabaw, dla wszystkich zwiedzających przygotowany będzie smaczny poczęstunek.

Firma Zetor posiada w swojej ofercie szeroki asortyment produktów, począwszy od prostych, podstawowych wersji ciągników, jak np.: Zetor 25, modeli: Zetor 50 Super i UŘ I, II, III, aż po ich zmodernizowane wersje, takie jak: Proxima, Proxima Plus, Proxima Power i Forterra. Zetor w ten sposób nawiązuje do własnych tradycji i powraca do produktów o wyższej mocy. Spółka planuje skoncentrować się przede wszystkim na produkcji ciągników w kategorii 130-170 KM. Spełnienie coraz surowszych, krajowych i międzynarodowych wymagań, umożliwi firmie Zetor wprowadzanie na rynek produktów spełniających oczekiwania klientów poprzez zaoferowanie im produktów wyższej niezawodności i jakości.

Pokazy Zetor 65 Tractor Show:
5 maja
dealer: Asoc Urpol, Walerian Kunert
miejsce spotkania: 64-030 Śmigiel, Plac Targowy (targowisko)
7 maja
dealer: Inter-Vax Żnin, sp.j.
miejsce spotkania: 88-400 Żnin, ul. Dworcowa 29
8 maja
dealer: Agroma, Sępólno Krajeńskie
miejsce spotkania: 89-400 Sępólno Krajeńskie, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację15
12 maja
dealer: P.P.H.U. Farmasz”, Jerzy Sobociński
miejsce spotkania: 95-060 Stare Koluszki, Przy magazynie Farmasz
13 maja
dealer: Przedsiębiorstwo “Rolmech” sp. z o.o,. Oddział Węgrów
miejsce spotkania: 07-100 Węgrów, ul. T. Kościuszki 153
14 maja
dealer: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “Agromasz” sp. z o.o.
miejsce spotkania: 07-410 Ostrołęka, ul. Kołobrzeska 24
15 maja
dealer: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie sp. z o.o., Dział Sprzedaży Maszyn Rolniczych i Ciągników
miejsce spotkania: 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4
19 maja
dealer: Komoń
miejsce spotkania: droga nr 19, 21-302 Turów 235, Kąkolewnica
20 maja
dealer: Fino sp. z o.o.
miejsce spotkania: 22-100 Chełm, ul. Rampa Brzeska 7
22 maja
dealer: Rol-Mech, Radymno
miejsce spotkania: 37-550 Radymno, ul. Słowackiego 17