„Zdrowa Krowa” po raz trzeci

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek i Wydział Nauk o Zwierzętach SGGW zapraszają na III Ogólnopolskie Forum Ekspertów i Hodowców Bydła Mlecznego – „Zdrowa Krowa”. Tegoroczna konferencja, która odbędzie się 4 grudnia, poświęcona będzie ekonomice produkcji i profilaktyce w hodowli krów.

Forum jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy ekspertami i hodowcami, czym niewątpliwie wyróżnia się na tle innych wydarzeń branżowych. Uczestnicy III edycji będą mogli zapoznać się z efektami wprowadzonych, pod okiem ekspertów, zmian w gospodarstwach objętych programem „Zdrowa Krowa”. Na konferencji nie zabraknie tematów poświęconych sytuacji polskiego mleczarstwa oraz wyzwań wynikających ze zmian w systemie kwotowania produkcji mleka w 2015 roku. Zaproszenie do udziału i przedstawienia najnowszych osiągnięć naukowych w zakresie produkcji mleka oraz hodowli bydła mlecznego, przyjęli wybitni eksperci i praktycy. 
 
Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00 na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW, ul. Ciszewskiego 8, w Warszawie. Udział jest bezpłatny.
Program konferencji w załączniku.
(wrp.pl)
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności