fbpx
Strona głównaPozostałeZbiorniki typu P.V. Tank

Zbiorniki typu P.V. Tank

Przy podjęciu decyzji, której firmie powierzyć realizację budowy zbiornika do magazynowania nawozów płynnych warto wziąć pod uwagę jakość i trwałość produktu. Te dwa zasadnicze słowa są mottem firmy P.V. Prefabet Kluczbork S.A. N

Zbiorniki P.V. TANK wykonywane są z płyt żelbetonowych prefabrykowanych, wyprodukowanych na bazie wysoko zaawansowanej duńskiej technologii wykorzystującej polskie materiały. Produkcja elementów do zbiorników odbywa się w Zakładzie Prefabrykacji w Krapkowicach. Podstawą ich produkcji jest beton klasy C35/45, a sam proces odbywa się w kontrolowanych warunkach wilgotności powietrza i temperatury przy wykorzystaniu specjalistycznych stalowo – aluminiowych form. Konsekwentne przestrzeganie wymogów jakościowych zgodnych z normą PN-EN 206-1 gwarantuje najwyższą jakość tego produktu i jego bezpieczne użytkowanie. Zasadniczą zaletą tego systemu są szerokie możliwości zastosowania elementów prefabrykowanych w budowie zbiorników P.V. TANK.

Sam system oferuje optymalne i sprawdzone rozwiązania w kwestiach budowy zbiorników magazynujących nawozy płynne. Gabaryty zbiorników ustalane są w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki fachowemu doradztwu zapewniona jest optymalizacja kosztów budowy systemów. Konstrukcja zbiorników P.V. TANK umożliwia dobór zarówno średnicy pojemności jak i wysokości ścian. To z kolei rekomenduje zastosowanie naszego systemu zarówno w małych, średnich jak i dużych gospodarstwach rolnych. Zbiorniki P.V. TANK dzielą się na dwa typy: zbiorniki typu naziemnego i częściowo zagłębionego. Doświadczone wysoko wykwalifikowane zespoły montażowe gwarantują szybki i bezpieczny ich montaż na placu budowy. Montaż zbiornika o pojemności 3000m3 trwa tylko jeden dzień, a kierownictwo firmy gwarantuje bezproblemowość i terminowość realizacji powierzonych projektów. P.V. TANK to technologia prosta i szybka w realizacji. W efekcie najtańsza.

Zalety:
– Duża żywotność i niezawodność
– Gwarancja szczelności zbiornika
– Wysokowartościowe rozwiązania połączeń
– Wysoka jakość betonu C35/45
– Udokumentowana wytrzymałość betonu przekraczająca wymagania norm DIN
– Wysoka odporność na agresję chemiczną
– Szybka i terminowa realizacja projektu
– Możliwość samodzielnego wykonania żelbetowej płyty dennej
– Możliwość wyboru średnicy zbiorników od 8 do 32m
– Pojemność od 120 do 4460m3
– Wysokość ścian od 3 do 6m
– Montaż dostosowany do harmonogramu innych prac.

Zastosowanie zbiorników P.V. TANK:
– Do magazynowania gnojówki i gnojowicy
– Zbiornik na wody deszczowe
– Zbiornik osadu
– Zbiornik buforowy
– Osadnik wstępny.

Piotr Suchiński
P.V. Prefabet Kluczbork S.A.
Oddział Krapkowice

piotr.suchinski@pv-prefabet.com.pl
rafal.brzozowski@pv-prefabet.com.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.