fbpx

Zbiorniki typu P.V. Tank

Przy podjęciu decyzji, której firmie powierzyć realizację budowy zbiornika do magazynowania nawozów płynnych warto wziąć pod uwagę jakość i trwałość produktu. Te dwa zasadnicze słowa są mottem firmy P.V. Prefabet Kluczbork S.A. N

Zbiorniki P.V. TANK wykonywane są z płyt żelbetonowych prefabrykowanych, wyprodukowanych na bazie wysoko zaawansowanej duńskiej technologii wykorzystującej polskie materiały. Produkcja elementów do zbiorników odbywa się w Zakładzie Prefabrykacji w Krapkowicach. Podstawą ich produkcji jest beton klasy C35/45, a sam proces odbywa się w kontrolowanych warunkach wilgotności powietrza i temperatury przy wykorzystaniu specjalistycznych stalowo – aluminiowych form. Konsekwentne przestrzeganie wymogów jakościowych zgodnych z normą PN-EN 206-1 gwarantuje najwyższą jakość tego produktu i jego bezpieczne użytkowanie. Zasadniczą zaletą tego systemu są szerokie możliwości zastosowania elementów prefabrykowanych w budowie zbiorników P.V. TANK.

Sam system oferuje optymalne i sprawdzone rozwiązania w kwestiach budowy zbiorników magazynujących nawozy płynne. Gabaryty zbiorników ustalane są w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki fachowemu doradztwu zapewniona jest optymalizacja kosztów budowy systemów. Konstrukcja zbiorników P.V. TANK umożliwia dobór zarówno średnicy pojemności jak i wysokości ścian. To z kolei rekomenduje zastosowanie naszego systemu zarówno w małych, średnich jak i dużych gospodarstwach rolnych. Zbiorniki P.V. TANK dzielą się na dwa typy: zbiorniki typu naziemnego i częściowo zagłębionego. Doświadczone wysoko wykwalifikowane zespoły montażowe gwarantują szybki i bezpieczny ich montaż na placu budowy. Montaż zbiornika o pojemności 3000m3 trwa tylko jeden dzień, a kierownictwo firmy gwarantuje bezproblemowość i terminowość realizacji powierzonych projektów. P.V. TANK to technologia prosta i szybka w realizacji. W efekcie najtańsza.

Zalety:
– Duża żywotność i niezawodność
– Gwarancja szczelności zbiornika
– Wysokowartościowe rozwiązania połączeń
– Wysoka jakość betonu C35/45
– Udokumentowana wytrzymałość betonu przekraczająca wymagania norm DIN
– Wysoka odporność na agresję chemiczną
– Szybka i terminowa realizacja projektu
– Możliwość samodzielnego wykonania żelbetowej płyty dennej
– Możliwość wyboru średnicy zbiorników od 8 do 32m
– Pojemność od 120 do 4460m3
– Wysokość ścian od 3 do 6m
– Montaż dostosowany do harmonogramu innych prac.

Zastosowanie zbiorników P.V. TANK:
– Do magazynowania gnojówki i gnojowicy
– Zbiornik na wody deszczowe
– Zbiornik osadu
– Zbiornik buforowy
– Osadnik wstępny.

Piotr Suchiński
P.V. Prefabet Kluczbork S.A.
Oddział Krapkowice

piotr.suchinski@pv-prefabet.com.pl
rafal.brzozowski@pv-prefabet.com.pl

McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×KZPRiRB podcasty - baner