fbpx
Strona głównaWiadomościZbadają koniunkturę w gospodarstwie rolnym

Zbadają koniunkturę w gospodarstwie rolnym

W dniach od 15 do 31 stycznia 2020 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa. Tym razem dotyczyć będzie koniunktury w gospodarstwie rolnym.

Rolnicy, których gospodarstwa zostały wylosowane do przeprowadzenia tego badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 15 – 19 stycznia 2020 r., dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl lub rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 20 – 31 stycznia 2020 r.

Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 15 -27 stycznia 2020 r., dostępnego na stronie https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa, rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 28 – 31 stycznia 2020 r.

– Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny w dniach 13 – 14 stycznia w godzinach 8-15 oraz w dniach 15 – 31 stycznia w godzinach 8-18) – informuje Główny Urząd Statystyczny.

Źródło: GUS

Opracował: Samuel Skrzysz

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.