Zapraszamy na seminarium

W dniach 28-30 stycznia 2008 r. w Hotelu Jan” w Wojcieszycach k/Jeleniej Góry odbędzie się bezpłatne seminarium szkoleniowe p.t. “Sprawdzone sposoby działania”, które swoim patronatem objął Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego – Tadeusz Drab.Seminarium jest realizowane w ramach projektu systemowego “EQUAL – upowszechnianie dobrych praktyk na obszarach wiejskich”. Adresowane jest ono do przedstawicieli instytucji rynku pracy, samorządów terytorialnych i branżowych a także mediów, organizacji pozarządowych oraz lokalnych liderów działających na obszarach wiejskich (Lokalne Grupy Działania, Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotnicze Straże Pożarne) z terenu województwa: dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, lubuskiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego”

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z rezultatami wypracowanymi przez Partnerstwa na Rzecz Rozwoju. Innowacyjność tych rozwiązań polega na skutecznym wyrównywaniu szans na rynku pracy różnych (np. pod względem wykształcenia i płci) grup społecznych. Przede wszystkim jednak przekazane zostaną doświadczenia osób, które odniosły sukces w realizacji projektów partnerskich w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL.

Dodatkowo zaprezentowane będą możliwości finansowania projektów wspierających Partnerstwa z funduszy strukturalnych na lata 2007 – 2013.Formularz zgłoszeniowy oraz program seminarium dostępne są na stronie:http://seminarium.agro-info.eu

Więcej informacji uzyskać można pod numerami telefonów: (061) 851 73 97, 602 103 676, 691 679 577.
W imieniu organizatorów: Stowarzyszenia na Rzecz Sieci Ośrodków Agro-Info oraz Fundacji ,,Fundusz Współpracy” gorąco zachęcamy do uczestnictwa!
Seminarium realizowane jest przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności