fbpx
Strona głównaPozostałeZapraszamy na seminarium

Zapraszamy na seminarium

W dniach 28-30 stycznia 2008 r. w Hotelu Jan” w Wojcieszycach k/Jeleniej Góry odbędzie się bezpłatne seminarium szkoleniowe p.t. “Sprawdzone sposoby działania”, które swoim patronatem objął Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego – Tadeusz Drab.Seminarium jest realizowane w ramach projektu systemowego “EQUAL – upowszechnianie dobrych praktyk na obszarach wiejskich”. Adresowane jest ono do przedstawicieli instytucji rynku pracy, samorządów terytorialnych i branżowych a także mediów, organizacji pozarządowych oraz lokalnych liderów działających na obszarach wiejskich (Lokalne Grupy Działania, Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotnicze Straże Pożarne) z terenu województwa: dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, lubuskiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego”

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z rezultatami wypracowanymi przez Partnerstwa na Rzecz Rozwoju. Innowacyjność tych rozwiązań polega na skutecznym wyrównywaniu szans na rynku pracy różnych (np. pod względem wykształcenia i płci) grup społecznych. Przede wszystkim jednak przekazane zostaną doświadczenia osób, które odniosły sukces w realizacji projektów partnerskich w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL.

Dodatkowo zaprezentowane będą możliwości finansowania projektów wspierających Partnerstwa z funduszy strukturalnych na lata 2007 – 2013.Formularz zgłoszeniowy oraz program seminarium dostępne są na stronie:http://seminarium.agro-info.eu

Więcej informacji uzyskać można pod numerami telefonów: (061) 851 73 97, 602 103 676, 691 679 577.
W imieniu organizatorów: Stowarzyszenia na Rzecz Sieci Ośrodków Agro-Info oraz Fundacji ,,Fundusz Współpracy” gorąco zachęcamy do uczestnictwa!
Seminarium realizowane jest przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.