Zapraszamy na lubelskie targi rolnicze!

To już druga jesienna odsłona targów rolniczych Agro-Park, które odbywają się w Lublinie pod hasłem „Nowoczesność i profesjonalizm”. Na powierzchni 12 tys. m kw. lubelskich hal targowych swoją ofertę zaprezentuje ponad 170 wystawców z kraju i zagranicy. Warto tu być nie tylko ze względu na rolnicze nowości, ale też na bogaty program wydarzeń.

Podczas targów rozstrzygniemy bowiem m.in. współorganizowany przez urząd marszałkowski konkurs „Rolnik Lubelszczyzny”.
Agro-Park to wystawa o tematyce rolniczej (uprawa, hodowla, sadownictwo i produkt regionalny) organizowana przez Targi Lublin i Międzynarodowe Targi Poznańskie. W dniach 26-27 października obiekty targowe przy ul. Dworcowej 11 wypełni bogata oferta maszyn rolniczych niezbędnych w uprawie, maszyn i urządzeń przeznaczonych do hodowli, a także sprzęt dla sadownictwa. Agro-Park rośnie w siłę, dlatego w tym roku do grona wystawców dołączy ok. 30 firm, które po raz pierwszy zaprezentują tu swoje produkty.
W programie wydarzeń towarzyszących targom znajdzie się m.in. ostatni etap turnieju „Precyzyjny Gospodarz” oraz fachowe szkolenia prowadzone przez ekspertów zaproszonych przez organizatorów i Top Agrar Polska. Na pierwszy dzień zaplanowano spotkanie pt. „Ile kosztują błędy żywieniowe w produkcji mleka i jak ich uniknąć”, które poprowadzi prof. Zygmunt Kowalski, kierownik Katedry Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Krakowie. Drugi dzień tradycyjnie poświęcony zostanie produkcji roślinnej, a jego głównym wydarzeniem będzie wykład charyzmatycznego prof. Witolda Grzebisza, kierownika Katedry Chemii Rolnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pt. „Czy na nawożeniu zbóż i rzepaku można zaoszczędzić?”.
Wychodząc naprzeciw potrzebom zwiedzających, organizatorzy przygotowali ofertę dofinansowania przyjazdu dla zorganizowanych grup rolników. Zasady są podobne jak w roku ubiegłym. Wszyscy zwiedzający mogą też liczyć na darmowy wstęp, parking oraz katalog wystawców. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników, hodowców oraz sadowników z regionu wschodniej Polski i nie tylko. Dowiedz się więcej na www.agro-park.pl
(UMWL)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności