fbpx
Strona głównaPozostałeZapraszamy na Fermę Bydła do Poznania

Zapraszamy na Fermę Bydła do Poznania

W dniu 27 lutego w poznańskij hali Arena rozpoczą się Międzynarodowe targi FERMA BYDŁA”. To jedna z największych i najważniejszych imprez w kraju dla hodowców bydła oraz producentów mleka. W ubiegłym roku w targach uczestniczyło 200 firm i zwiedziło je ponad 20 tysięcy rolników. Impreza potrwa do niedzieli tj. 1 marca br. N”

Ciekawym i ważnym wydarzeniem tegorocznej edycji FERMY BYDŁA, będzie przygotowana przez Wielkopolską Izbę Rolniczą, debata poświęcona aktualnej sytuacji na rynku mleka, na którą organizatorzy zaprosili ministra Marka Sawickiego oraz przedstawicieli spółdzielni mleczarskich. Początek spotkania 27 lutego godzina 14.00 – sala wykładowa A w hali Arena.

<br<Każdy z hodowców, który zdecyduje się przywieźć na targi próbkę paszy, którą skarmia swoje stado, będzie miał możliwość zbadania jej składu i ocenę pod względem wartości energetycznej i wpływu na mleczność krów.

Od roku 2003 targom towarzyszy SALON WOZÓW PASZOWYCH I MASZYN DO ZBIORU I KONSERWACJI PASZ. W trakcie odbytych dotychczas imprez rolnicy podejmowali ważne decyzje związane z modernizacją lub budową nowych obór, zakupem nowych maszyn itp.

Tradycyjnie codziennie o godz. 14.30, wszyscy zwiedzających będą mogli brać w konkursie dla publiczności, w którym losowane będą urządzenia wyposażenia obory, premiksy dla bydła, prenumeraty prasy rolniczej, a główną nagrodą każdego dnia będzie laptop.

Jak co roku, redakcja Wiadomości Rolnicze Polska weźmie czynny udział w targach. Zapraszamy na nasze stoisko w Nowej Hali Targowej nr H28.

MS/Wrp.pl
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.