Zamiatarki TechLander

TechLander to marka osprzętu dodatkowego do pojazdów ATV Yamaha. Gama oprzyrządowania jest bardzo szeroka i obejmuje urządzenia o charakterze rolniczym, jak i komunalnym. Oprócz kosiarek, opryskiwaczy i mulczerów, producent oferuje również osprzęt przydatny szczególnie o tej porze roku. W ofercie TechLandera znajdziemy zamiatarki szczotkowe samodzielne lub wyposażone w pojemnik na nieczystości.

Uniwersalna zamiatarka przednia
Uniwersalna zamiatarka TechLander znajdzie zastosowanie przy pracach porządkowych nie tylko w obejściach, ale również na chodnikach, placach czy ulicach. Maszyna przeznaczona jest do współpracy z pojazdami ATV, takimi jak Yamaha Grizzly i Rhino. Zamiatarka dedykowana jest dla gospodarstw rolnych oraz dla służb sprzątających, zakładów produkcyjnych, firm budowlanych i wielu innych. Sprawdzi się na przestrzeniach otwartych i w obiektach zamkniętych przy usuwaniu zanieczyszczeń suchych oraz mokrych. W okresie zimowym pomoże w usunięciu miękkiego śniegu, a w przypadku gospodarstw dodatkowo bardzo skutecznie pomoże w podgarnięciu np. resztek obornika na płycie gnojowej lub w obrębie chlewni, kurników, obór czy stajni.
Zamiatarka TechLander jest wyposażona w 5,5-konny silnik benzynowy Briggs&Stratton Vinguard. Motor ma jeden cylinder umieszczony w płaszczyźnie poziomej, który ma pojemność 205 cm3. Zbiornik paliwa mieści 4,1 l. Całość zamontowana jest na specjalnej ramie do podwozia mikrociągnika. Zamiatarka ma możliwość ustawienia szczotki w trzech kątach względem osi pojazdu, co ułatwia przesuwanie zmiecionych nieczystości. Wysokości pracy regulowana jest ręcznie lub opcjonalnie za pomocą elektrycznej wyciągarki.
Jak wiadomo dużo łatwiej zamiatać zwilżoną powierzchnię. Dlatego w zamiatarce Techlander przed szczotką można zamontować dodatkowo belkę spryskującą. Znajdujące się na niej rozpylacze nawilżają zamiataną powierzchnię, dzięki czemu eliminowane jest wznoszenie kurzu i rozwiewanie zanieczyszczeń (np. podczas silnego wiatru).

Wielofunkcyjna zamiatarka z pojemnikiem
Aktywna szczotka to nie wszystko, co w zakresie prac porządkowych oferuje TechLander. Dla tych, którzy oczekują więcej, w ofercie producenta znajduje się wielofunkcyjna zamiatarka samo zbierająca, napędzana własnym silnikiem benzynowym Briggs&Stratton o mocy 6,5 KM. Maszyna wyposażona w pojemnik na nieczystości służy do oczyszczania chodników, ulic, placów, magazynów oraz budynków inwentarskich, a także terenów porośniętych roślinnością. Szczotki listwowe o regulowanej wysokości skutecznie zbierają liście, piach, śmieci czy zwierzęce odchody. Zakres regulacji wysokości jest dość szeroki – 150-600 mm. Urządzenie ma pojemny zbiornik i łatwy system wyrzutu zebranych nieczystości – wystarczy użyć prostego mechanizmu z korbką. Bezawaryjną pracę zapewnia system zabezpieczenia przed dostaniem się do środka dużych elementów i wymienne szczotki listwowe. Urządzenie, ważące 255 kg montowane jest na haku mikrociągnika.
Źródło: TechLander

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności