Zaktualizuj dane, dostaniesz wsparcie!

Nadzwyczajne wsparcie producentów wieprzowiny i mleka ruszy już wkrótce. Dotyczy ono jednak tylko i wyłącznie producentów, którzy zaktualizują dane w systemie Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt prowadzonym przez ARiMR.

Producentom świń i mleka, którzy w Agencji Rynku Rolnego będą ubiegać się o nadzwyczajne wsparcie w sektorze mleka i wieprzowiny, przypominamy o obowiązku aktualizacji danych posiadaczy zwierząt oraz zgłoszeń zwierząt w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
 
Agencja Rynku Rolnego będzie udzielała wsparcia tylko i wyłącznie rolnikom, którzy będą mieli aktualne dane w prowadzonym przez ARiMR systemie Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt. W przeciwnym przypadku, wnioski o wsparcie będą odrzucane!
 
Wnioski można będzie składać przez miesiąc, już od 18 lutego (do 18 marca) w oddziałach terenowych ARR właściwych dla miejsca zamieszkania lub siedziby producenta. Można też wysłać je pocztą. W takim przypadku, o terminie złożenia wniosku decyduje data stempla pocztowego. 
 
Renata Struzik, źródło: ARR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności