Zakończył się pierwszy etap Roadshow 2008

Od początku sierpnia po polskich drogach jeździ specjalna ciężarówka HUSQVARNA. W ostatnim tygodniu w ramach niecodziennych spotkań dla przedsiębiorców danych regionów ROADSHOW 2008 odwiedziła: Jelenią Górę, Wrocław, Katowice, Kraków oraz Rzeszów.

Pierwszy etap ROADSHOW 2008W Jeleniej Górze, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie już odbyły się wyjątkowe pokazy ROADSHOW 2008. Zaprezentowano: najnowsze, kompletne, unikatowe rozwiązania technologiczne, techniczne w profesjonalnych maszynach do pielęgnacji terenów zieleni. Zaprezentowano praktyczne zastosowanie maszyn w terenie w różnych warunkach. Goście uczestniczyli w spotkaniach z ekspertami, które dot. trzech kategorii produktowych. Odwiedzali poszczególne stanowiska: a) Maszyny Ręczne (m.in. wybrane: pilarki, wykaszarki, nożyce do żywopłotów, dmuchawy), b) Maszyny Kołowe (tj.: kosiarki, ridery, traktory, odśnieżarki), c) Maszyny Specjalistyczne do pielęgnacji trawników. Wszyscy Goście mogli skorzystać z wielu atrakcji zapewnionych przez firmę HUSQVARNA oraz lokalnych dilerów z danych regionów np.: możliwość bezpłatnego testowania sprzętu, slalom na riderach itp. – wszystkie spotkania kończyły się wspólnym poczęstunkiem.

Goście na ROADSHOW…
W spotkaniach licznie i aktywnie uczestniczyli zaproszeni Goście. W większości byli to regionalni i lokalni przedsiębiorcy. Na każdym ze spotkań obecni byli także lokalni przedstawiciele firmy HUSQVARNA oraz eksperci, którzy prowadzili pokazy maszyn oraz odpowiadali na liczne pytania Gości. Spotkania przeszły nasze oczekiwania, w miłej, piknikowej atmosferze licznie zgromadzeni Goście byli bardzo zainteresowani prezentowanym sprzętem oraz aktywnie uczestniczyli w pokazach. ROADSHOW 2008 to dobry sposób na przekazanie informacji na temat możliwości, jakie dzisiejsza technika umożliwia jeżeli chodzi o pielęgnację terenów zieleni: parków czy ogrodów. – powiedział Paweł Przywózki, koordynujący projekt ROADSHOW 2008 na terenie Polski.

Niecodzienne letnie spotkania jeszcze trwają……Codziennie w innym mieście Polski rozpoczynając od 5 do 14 sierpnia zorganizowane będą letnie spotkania w ramach ROADSHOW 2008. W tym tygodniu jeszcze ciężarówka HUSQVARNA zatrzyma się na przystankach: 12.08.2008 Kielce, 13.08.2008 Warszawa oraz 14.08.2008 Gdańsk.

źródło: ComPress Public Relations
wpisał: MS/Wrp.pl