Z zakresu pszczelarstwa

  Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w dniach 27-29 lipca 2016 roku w ramach operacji pn. “Chrońmy pszczoły – to się opłaca” realizowanej w ramach Planu Operacyjnego na lata 2016-2017 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich dla województwa mazowieckiego organizuje szkolenie z zakresu pszczelarstwa.

  Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy w zakresie chowu pszczół, gospodarski pasiecznej, kształtowania pożytków pszczelich oraz wiedzy na temat przetwórstwa surowców pszczelich i ich sprzedaży.  Szkolenie jest skierowane do osób zamieszkałych w woj. mazowieckim, które są zainteresowane pszczelarstwem i prowadzeniem pasieki, lub już prowadzą małą pasiekę. Mogą w nim wziąć udział także doradcy rolniczy.

  Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie pokrywa koszty dydaktyczne, noclegów oraz wyżywienia uczestników w trakcie trwania szkolenia.

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Źródło: CDR

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
  Please enter your name here
  Please enter your comment!

  Polityka Prywatności