fbpx
Strona głównaZwierzętaBydłoZ zagrody uciekło 30 byków. "Obława" w Wielkopolsce

Z zagrody uciekło 30 byków. “Obława” w Wielkopolsce

26 stycznia z jednego z wielkopolskich gospodarstw uciekło 30 byków. Część zwierząt już złapano, kilka sztuk może wciąż zagrażań bezpieczeństwu ludzi w pobliżu drogi krajowej nr 15.

Szczególną ostrożność należy zachować w okolicy miejscowości Żydowo w powiecie gnieźnieńskim, jak informują policjanci zwierzęta są przestraszone i mogą być agresywne.

Sporą ich część udało się już wyłapać, pomogli okoliczni mieszkańcy, na miejscu wciąż jednak działają strażacy, policjanci a przede wszystkim rolnicy. Na wolności przebywają obecnie 4 sztuki z gospodarstwa w gminie Niechanowo. W przypadku ich zauważenia należy powiadomić służb pod nr 112 lub kontaktować się bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za wyłapanie byków z ramienia gospodarstwa pod numerem telefonu 697 496 424.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.