Z wizytą w Centrum Wystawowym firmy Pronar [galeria]

Firma Pronar od wielu lat jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku przyczep rolniczych. Nie dziwi więc, że po wejściu do jednaj z Hal Centrum Wystawowego uwagę zwraca rozłożona na czynniki pierwsze przyczepa, fot. mw

Pronar to obecnie największy producent maszyn rolniczych w Polsce. W zlokalizowanych na Podlasiu łącznie ośmiu fabrykach produkowane są m.in. przyczepy, maszyny zielonkowe i komunalne, a podzespoły w doskonałej większości wytwarzane są na miejscu. Skala produkcji jest tak duża, a jej spektrum tak szerokie, że producent z Narwi postanowił otworzyć własne Centrum Wystawowe, które mieliśmy okazję oglądać.

Otwarte w tym roku w Siemiatyczach Centrum Wystawowe zajmuje powierzchnię przeszło 10 ha i składa się z placu wystawowego, poświęconego ofercie modelowej złożonej z dziesiątek maszyn i z dwóch hal. Na jednej z nich znajdują się przede wszystkim produkowane w fabrykach Pronaru podzespoły, zaś druga poświęcona jest felgom, w produkcji których Pronar należy do ścisłej światowej czołówki.

Centrum Wystawowe Pronaru. W tle powstające nowe obiekty fabryki w Siemiatyczach, fot. mw

Ekspozycja w Siemiatyczach dość często ulega zmianom. Jak mówi Edyta Dworzańczyk, kierownik działu marketingu, jest to naturalne przy obecnej skali produkcji, bowiem ciągłym zmianom ulega też oferta modelowa firmy.

Obecnie Centrum Wystawowe dostępne jest do zwiedzania przede wszystkim dla delegacji i zorganizowanych grup, jednak niewykluczone, że już niebawem zorganizowane zostaną dni otwarte, podczas których każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć ekspozycję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności