fbpx
Strona głównaTechnikaZ wizytą w Centrum Wystawowym firmy Pronar

Z wizytą w Centrum Wystawowym firmy Pronar [galeria]

Pronar to obecnie największy producent maszyn rolniczych w Polsce. W zlokalizowanych na Podlasiu łącznie ośmiu fabrykach produkowane są m.in. przyczepy, maszyny zielonkowe i komunalne, a podzespoły w doskonałej większości wytwarzane są na miejscu. Skala produkcji jest tak duża, a jej spektrum tak szerokie, że producent z Narwi postanowił otworzyć własne Centrum Wystawowe, które mieliśmy okazję oglądać.

Otwarte w tym roku w Siemiatyczach Centrum Wystawowe zajmuje powierzchnię przeszło 10 ha i składa się z placu wystawowego, poświęconego ofercie modelowej złożonej z dziesiątek maszyn i z dwóch hal. Na jednej z nich znajdują się przede wszystkim produkowane w fabrykach Pronaru podzespoły, zaś druga poświęcona jest felgom, w produkcji których Pronar należy do ścisłej światowej czołówki.

Centrum Wystawowe Pronaru. W tle powstające nowe obiekty fabryki w Siemiatyczach, fot. mw

Ekspozycja w Siemiatyczach dość często ulega zmianom. Jak mówi Edyta Dworzańczyk, kierownik działu marketingu, jest to naturalne przy obecnej skali produkcji, bowiem ciągłym zmianom ulega też oferta modelowa firmy.

Obecnie Centrum Wystawowe dostępne jest do zwiedzania przede wszystkim dla delegacji i zorganizowanych grup, jednak niewykluczone, że już niebawem zorganizowane zostaną dni otwarte, podczas których każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć ekspozycję.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.