Z Targami Kielce na wakacje

Hotele, pensjonaty i kempingi otoczone najpiękniejszymi krajobrazami, touroperatorzy i biura podróży prezentujący oferty, z których nie można nie skorzystać, a także kiermasz rękodzieła ludowego i degustacje potraw regionalnych. To wszystko będzie można zobaczyć już w najbliższy weekend w Kielcach (17-19 kwietnia), gdzie odbędą się VIII Świętokrzyskie Targi Turystyki VOYAGER oraz organizowane po raz pierwszy Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL. N

Jak poinformowało nas biuro prasowe Targów Kielce, wystawa AGROTRAVEL odbędzie się przy współpracy WTO – Światowej Organizacji Turystycznej, Europejskiej Federacji Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej Eurogites oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. W ich programie znajdą się między innymi prezentacje ofert atrakcyjnego wypoczynku na wsi, Scena Kultury – prezentacje artystyczne twórców ludowych, Karczma regionalna – degustacje potraw regionalnych oraz Jarmark rękodzielnictwa.

Obu imprezą będzie towarzyszyć dwudniowa Międzynarodowa Konferencja Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki pod hasłem Perspektywy rozwoju i promocji turystyki wiejskiej i agroturystyki w Polsce”. Podczas spotkania poruszonych zostanie kilkanaście zagadnień związanych między innymi z marketingiem miejsc, oceną stanu polskiej turystyki, rynkiem żywności naturalnej, dziedzictwem kulturowym oraz wsparciem agroturystyki.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.targikielce.pl

opr. MS/Wrp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności