fbpx
Strona głównaWiadomościZ ostatniej chwili: Kołodziejczak inwigilowany Pegasusem?

Z ostatniej chwili: Kołodziejczak inwigilowany Pegasusem?

W opublikowanym dziś wieczorem w serwisie Facebook filmie Michał Kołodziejczak stwierdził, że jego telefon co najmniej przez kilka dni był zainfekowany oprogramowaniem do szpiegowania Pegasus.

Lider Agrounii oskarżył o szpiegowanie obecny rząd. Jak stwierdził, jest w posiadaniu raportu, z którego wynika, że przez co najmniej kilka dni był szpiegowany oprogramowaniem do szpiegowania Pegasus.

– Ta walka z demokracją w Polsce dotyczy nas wszystkich. […] Jutro więcej informacji przekażemy o godz. 10 podczas konferencji prasowej – poinformował Kołodziejczak.

Wg informacji medialnych oprogramowaniem Pegasus byli dotychczas inwigilowani m.in. Roman Giertych oraz były szef sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej Krzysztof Brejza. Wątpliwości budzi także kwestia samego zakupu oprogramowania Pegasus.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.