fbpx

Z myślą o hodowcach bydła

„POZNAJMY SIĘ” to bezpłatna usługa Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka kierowana do hodowców, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie korzystania z możliwości, jakie daje ocena wartości użytkowej lub wracają do usługi po minimum 2 latach przerwy.

Celem programu jest prezentacja potencjału bogatej oferty usług w ramach prowadzonej przez PFHBiPM oceny wartości użytkowej.

Samasz loteria - baner

Program „POZNAJMY SIĘ” to wieloetapowy proces:

ETAP I

Bezpłatny – pierwszy próbny dój po podpisaniu umowy.

Hodowca otrzymuje podstawowe wyniki z oceny (Raporty Wynikowe) – w zakresie wydajności mlecznej i parametrów mleka zwierząt utrzymywanych w stadzie.

ETAP II

Bezpłatne wsparcie doradcy ogólnego PFHBiPM w zrozumieniu, interpretacji i wykorzystaniu danych z oceny. Ponadto sprofilowanie gospodarstwa, organizację jego zasobów oraz ustalanie priorytetów działań i zadań do realizacji celów krótko i długoterminowych.

Doradca, ocenia warunki hodowli, dobrostan i zdrowotność zwierząt. Taki wywiad, o ile jest taka konieczność, to podłoże do pracy nad poprawą rentowności produkcji mleka. Doradca udzieli również wsparcia w zakresie rozrodu bydła i analizy behawioralnej zwierząt.

ETAP III

Możliwość skorzystania z bezpłatnej wizyty doradcy żywieniowego PFHBiPM (w okresie około 2-3 miesięcy po wizycie doradcy ogólnego).

Źródło: PFHBiPM

Dekalb Bayer - baner
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.