Złoty Laur AgroLigi dla KRUKOWIAKA

W dniu 18 maja 2013 r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się uroczystości z okazji 20-lecia AgroLigi, podczas których kilkudziesięciu laureatów ogólnopolskiego konkursu AgroLigi z lat 1993-2012 otrzymało z rąk ministra Stanisława Kalemby Złote Laury 20-lecia AgroLigi. Wśród grona wyróżnionych znalazła się także firma KRUKOWIAK.

Poza KFMR KRUKOWIAK Złotym Laurem AgroLigi wyróżnienia otrzymali także najlepsi rolnicy, którzy brali udział w konkursie AgroLigi oraz firmy z branży przetwórstwa rolnego i producenci maszyn i urządzeń dla rolnictwa.
Coroczna gala AgroLigi odbywa się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Tegorocznych laureatów Prezydent RP gościć będzie w dniu 11 czerwca. 
Konkurs AgroLiga jest organizowany od 1993 r. W ciągu 20 lat prowadzenia AgroLigi – konkursem objęto kilka tysięcy najbardziej przedsiębiorczych rolników i agrofirm na terenie Polski. Ponad 700 z nich wyróżniono na szczeblu centralnym. Celem konkursu jest wyłanianie i promowanie najlepszych polskich producentów rolnych oraz firmy związane z sektorem rolno-spożywczym. Konkurs, organizowany w dwóch kategoriach: Rolnicy i Firmy, przyczynia się także do upowszechniania osiągnięć rolników i przedsiębiorców jako liderów rozwoju lokalnego mających wpływ na zwiększenie konkurencyjności rolnictwa. 
Organizatorami konkursu są Ośrodki Doradztwa Rolniczego, Redakcja Audycji Rolnych I Programu TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub.

Gratulujemy wyróżnionym! Gratulujemy Firmie KFM KRUKOWIAK!
(red)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności