XVI Dni Kukurydzy

Organizatorzy XVI Dni Kukurydzy województwa mazowieckiego i łódzkiego oraz Ogólnopolskiej Prezentacji Odmian Kukurydzy zapraszają na imprezę, która odbędzie się 5 października 2014 r. w Skrzelewie pod Sochaczewem.

Organizacja Dni Kukurydzy ma swoją długą tradycję, jak też ukształtowany wizerunek.  

Szybko rosnąca liczba patronów, wystawców i zwiedzających najlepiej świadczy o celowości jej organizowania. Tym bardziej, że początki intensywnej uprawy kukurydzy na tym terenie sięgają lat 80-tych ubiegłego stulecia.

Podczas imprezy prezentowane będą poletka demonstracyjne, pola produkcyjne oraz maszyny do zbioru i uprawy kukurydzy, rozwiązania z zakresu precyzyjnego rolnictwa czy nawigacji. Dla wielu zainteresowanych rolników będzie to wyjątkowa okazja do porównania upraw różnych odmian. Na spotkaniu będzie możliwość nie tylko zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, ale też wymiany informacji pomiędzy uczestnikami. Zdobyta wiedza zaowocuje z pewnością praktycznym wykorzystaniem nowych technologii w gospodarstwach rolnych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie.

AT za organizatorami imprezy
   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności