XV Krajowe Konferencje DuPont

Krajowe Konferencje firmy DuPont są jedną z najlepszych i najłatwiejszych możliwości pozyskania aktualnych informacji na temat obowiązujących nowych przepisów i zasad oraz najnowszych wdrożeń innowacyjnych technologii w produkcji roślinnej.

W dzisiejszych czasach bardzo często zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań jest podstawowym warunkiem sukcesu w każdej dziedzinie działalności. Także w rolnictwie. Postęp i rozwój badań naukowych oraz wdrażanie nowych doskonalszych i często tańszych rozwiązań w rolnictwie zachodzi równie dynamicznie jak we wszelkich innych dziedzinach życia. 
Ponadto producenci rolni muszą obecnie spełniać szereg skomplikowanych wymogów administracyjno prawnych, które zmieniają się praktycznie w każdym sezonie. Zarówno w sytuacji dobrych jak słabych zbiorów, wysokich jak i niskich cen, często trudno sprostać wymogom kontrahentów i utrzymać się na trudnym i konkurencyjnym rynku rolnym. 
Jednym z podstawowych warunków zapewnienia sobie stabilnej pozycji ekonomicznej jest podnoszenie własnych kwalifikacji oraz znajomość aktualnie najnowszych rozwiązań i tak zwanych innowacyjnych technologii, jakie są wprowadzane we współczesnym rolnictwie. 
Dodatkowo, w tym roku, już od stycznia, nastąpią zmiany dotyczące nie tylko zasad finansowania rolnictwa, ale także szeroko pojętej agronomii.
Producenci rolni muszą sprostać wyzwaniom integrowanej produkcji i spełnić wymogi produkcji żywności bezpiecznej dla konsumentów.
Dlatego też tematem wiodącym XV Konferencji będą zagadnienia integrowanej ochrony roślin. W programie przewidziane są, zatem wystąpienia pracowników naukowych Instytutu Ochrony Roślin – Państwowego Instytutu Badawczego, oraz przedstawicieli firm DuPont, Pioneer, Ekoplon i BGŻ.  
Główne zagadnienia:
  • Integrowana ochrona roślin nowym wyzwaniem dla producentów rolnych.
  • Nowości w ochronie fungicydowej.
  • Integrowana produkcja zbóż, rzepaku, kukurydzy z wykorzystaniem narzędzi oraz produktów DuPont i DuPont Pioneer.
  • Optymalizacja nawożenia przy użyciu nawozów dolistnych Ekoplon w praktyce.
  • Agro Progres – nie ma lepszego pomysłu na finansowanie rolnictwa.
  • Fałszywa ochrona – prawdziwe ryzyko, a bezpieczne stosowanie środków ochrony roślin.
  • Ogłoszenie programu premiowego dla gospodarstw oraz losowanie nagród dla uczestników.
Pracownicy firmy DuPont przedstawią również wyniki stosowania w praktyce, zgodnie z zasadami ochrony integrowanej, zalecanych programów ochrony najważniejszych gatunków uprawnych.  
Ponadto, jak co roku, ważne informacje przekażą naukowcy z niezależnych ośrodków badawczych, a także przedstawiciele firm agrobiznesowych, takich jak EKOPLON, BGŻ itp.
Umożliwi to nie tylko zapoznanie się z bieżącymi problemami, ale także stworzy okazję do kuluarowych spotkań i dyskusji.
Wśród uczestników będą rozlosowane atrakcyjne nagrody.
Plan konferencji

 

Data

Miasto

Miejsce Konferencji

1.

14.01.2014

Opole

Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera ul. Krakowska 24

2.

16.01.2014

Zamość

Hotel Artis Sitaniec 1

3.

28.01.2014

Wrocław

Stadion Miejski Wrocław Aleja Śląska 1, Sala Prasowa

4.

29.01.2014

Poznań

Cinema City Kinepolis, Poznań, Krzywoustego 72

5.

30.01.2014

Włocławek

„MULTIKINO” Włocławek ul. Pułaskiego 10/12,

6.

11.02.2014

Elbląg

Multikino ul. Teatralna 5

7.

13.02.2014

Mikołajki

Hotel Gołębiewski Mikołajki , ul. Mrągowska 34

Warunkiem udziału w Konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej: www.dupont.pl. Zamieszczone są tam również wszelkie dodatkowe informacje. Ponadto we wszystkich sprawach związanych z udziałem w Konferencji można kontaktować się telefonicznie z przedstawicielem firmy DuPont, pod numerem: 22 320 09 15. 
 
Serdecznie zapraszamy. 
Jacek Czernichowski
Starszy Specjalista d/s Marketingu
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności