XI Ranking Spółdzielni Mleczarskich

Jaka jest kondycja spółdzielni mleczarskich i firm zajmujących się przetwórstwem mleka na tle konkurencji, będą mogły przekonać się te przedsiębiorstwa, które zgłoszą się do XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. 

Celem Rankingu jest wyłonienie najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów sektora mleczarskiego oraz laureatów kategorii specjalnych. Warto się do niego zgłosić już dziś! Udział jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich jest wypełnienie ankiety i przesłanie jej do 30 czerwca 2017 r. do biura Polskiej Izby Mleka w wersji elektronicznej na: doradztwo@izbamleka.pl lub w wersji papierowej na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7/23, 15-213 Białystok. XI Ranking Spółdzielni Mleczarskich jest dofinansowany z Funduszu Promocji Mleka – informuje PIM.

Rozstrzygnięcie XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich odbędzie się na uroczystej Gali podczas XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, 18 października 2017 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

Źródło: PIM