XI Mleczne Mistrzostwa Polski

Pod nazwą “XI Mleczne Mistrzostwa Polski” Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich – Zw. Rew. w Warszawie organizuje konkurs na największych producentów mleka – hurtowych dostawców z każdego województwa spośród gospodarstw rodzinnych [ do 300 ha ] dostarczających mleko do spółdzielni mleczarskich zrzeszonych w KZSM – Zw. Rew.

 Celem ogólnokrajowego konkursu jest wypromowanie na znaczącej imprezie mleczarskiej w kraju, największych dostawców z każdego województwa. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 15 października 2015 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w trakcie XXIV Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO, odbywających się corocznie na jesieni w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

– Ze względu na różny poziom towarowej produkcji mleka w poszczególnych regionach kraju, wywołany czynnikami obiektywnymi, założenia konkursu zakładają oddzielne podsumowanie konkursu dla każdego województwa. Laureaci otrzymają wyróżnienia na XXIV Targach Mleczarskich MLEKO-EXPO 2015 (18-20 listopada 2015 roku), w tym:16 nagród dla największych producentów mleka w  z poszczególnych województw  –  producentów o największych dostawach hurtowych mleka ,3 nagrody dla największych dostawców producentów mleka w kraju,1 nagroda za najwyższą wydajność mleka od krowy, w okresie ostatniego roku kwotowego ( 01.04.2014r – 31.03.2015r ) – informuje Waldemar Broś, prezes zarządu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich – Zw. Rew.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności