X Targi MTAS

Już po raz X BASF Crop Protection i Katedra Sadownictwa SGGW zorganizowały Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej w Warszawskim Centrum Kongresowym Gromada. Z okazji jubileuszu BASF uhonorował swoich długoletnich współorganizatorów i partnerów tego wydarzenia pamiątkowymi statuetkami.

W imieniu SGGW statuetkę odebrał Rektor prof. dr hab. Alojzy Szymański, drugą otrzymał prof. dr hab. Kazimierz Tomala, trzecia statuetka trafiła do firmy Leaf Media na ręce prezesa Marka Kawalca. Po uroczystym rozpoczęciu, sadownicy mogli wysłuchać referatów przygotowanych przez najlepszych specjalistów w dziedzinie sadownictwa z całej Europy. 
W ciągu dwóch dni jubileuszową wystawę odwiedziło blisko 4000 gości! Na 4000 m2 powierzchni znalazło się 130 wystawców prezentujących najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji, przechowywania i dystrybucji owoców. 
Firma BASF na swoim stoisku zaprezentowała całą gamę sowich produktów, wykorzystywanych w ochronie  roślin. Wśród nowości podkreślić należy nowe rejstracje Signum oraz Rovralu. Firma przypomniała równiez o Bellisie, liderze wsród preparatów do ochrony pzred chorobami przechowalniczymi jabłek oraz Regalisie będacym preparatem stosowanym do regulacji wzrostu jabłoni.
Niewątpliwą atrakcją dla odwiedzających był konkurs jubileuszowy. Biorący w nim udział, po wykazaniu się wiedzą dotyczącą sadownictwa oraz wyjątkowym refleksem, mogli wygrać produkty firmy BASF przeznaczone do ochrony sadów, lub nagrodę główną w postaci mini ciągnika. Konkurs przez dwa dni przyciągnął ponad 1100 uczestników. Nasze targi to wydarzenie, które jest jednym z ważniejszych w branży sadowniczej w Polsce – mówił Grzegorz Lewandowski, Product Manager odpowiedzialny za produkty BASF w ochronie sadów i jednocześnie organizator targów. – Odwiedzający z wielkim zainteresowaniem słuchają wykładów, ale też z ogromną ciekawością śledzą innowacje produktowe. Niewątpliwym wyzwaniem dla BASF jako organizatora jest zapewnienie wystarczającej powierzchni dla coraz większej grupy wystawców oraz jeszcze lepszych warunków dla zwiedzających. Już dziś zatem rozpoczynamy pracę nad kolejną XI edycją MTAS, która odbędzie się w styczniu 2015, na które serdecznie zapraszam.
(mat, BASF)
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności