X-lecie Farmtrac

W dniu 1 września 2010 roku firma Farmtrac Tractors Europe – producent ciągników rolniczych z Mrągowa obchodziła Jubileusz 10-lecia istnienia na rynku polskim. Uroczysta Gala obchodów odbyła się w pięknie położonym Hotelu Zamek w Rynie będącym w XIV wieku zamkiem krzyżackim.

W obchodach jubileuszu wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, KRUS, IBMER, władze lokalne, jak również zarząd Escorts Ltd.- właściciela marki Farmtrac, autoryzowani dealerzy i kooperanci dostarczający podzespoły do produkcji ciągników Farmtrac.
Uroczysta gala była okazją do uhonorowania najbardziej zasłużonych dla marki Farmtrac – 21 osób zostało odznaczonych wykonanymi ze złotego kruszcu logo Farmtrac, Nagrodzono najbardziej aktywnych w minionym dziesięcioleciu dealerów Farmtrac.
W trakcie uroczystej gali wyróżniono również pracowników Farmtrac resortowym odznaczeniem Ministerstwa i Rozwoju Wsi – Zasłużony dla Rolnictwa”.
Urozmaiceniem dla uczestników gali było zwiedzanie zamku oraz pokaz walk rycerskich
Obchody zakończyła uroczysta kolacja, która przeciągnęła się do późnych godzin wieczornych
Źródło: Farmtrac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności