fbpx
Strona głównaTechnikaMaszyny używaneWysyp ciągników na przetargach AMW

Wysyp ciągników na przetargach AMW

Dziś przyglądamy się ofertom z przetargów Agencji Mienia Wojskowego. Są one o tyle ciekawe, że znalazły się na nich między innymi trzy ciągniki marki Ursus.

Pierwszy z nich to oferowany przez Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Zielonej Górze Ursus C-1222 wyprodukowany w 1986 roku. Stan licznika ciągnika to 2765 motogodzin, a jego cena wywoławcza to 15600 zł.

Ursus C-1222, fot. AMW

Kolejne ciągniki oferowane są już przez OR AMW w Lublinie. Są to dwa egzemplarze ciągników Ursus C-360. Pierwszy z nich wygląda na całkiem nieźle zachowany. Jest to ciągnik wyprodukowany w 1987 roku, a wyceniono go na 18000 zł.

Wyprodukowanego w 1987 roku Ursusa C-360 wyceniono na 18000 zł, fot. AMW

Drugi z oferowanych przez OR AMW w Lublinie egzemplarzy wygląda nieco gorzej, nie jest również wyposażony w kabinę. Znajduje to odzwierciedlenie w cenie tego ciągnika, którego wystawiono do sprzedaży za 10000 zł.

Drugi oferowany przez OR AMW w Lublinie Ursus C-360 pochodzi z 1984 roku, fot. AMW

W kontekście zastosowań rolniczych ciekawą ofertę może stanowić przyczepa D-46 również oferowana przez OR AMW w Lublinie. Wystawiono ją na sprzedaż za 6000 zł; wygląda na przyczepę w dobrym stanie, ponadto jest wyposażona w plandekę.

Przyczepa D-46, fot. AMW

Miłośników weekendowych wycieczek w teren mogą zainteresować quady Arctic Cat 400 IA 4X4. OR AMW w Lublinie oferuje dwa takie egzemplarze, obydwa wycenione na 12000 zł/szt. Pojazdy zostały wyprodukowane w 2007 roku.

Arctic Cat 400 IA, fot. AMW

To tylko niektóre oferty z przetargów Agencji Mienia Wojskowego. Więcej ofert i informacji dotyczących przetargów można znaleźć na stronie internetowej AMW: www.amw.com.pl.

Zobacz także: 

Gdzie powstał Twój traktor? [Część 1]

1 KOMENTARZ

  1. Dzień dobry, nareszcie jasno i wyraźnie można oglądać i czytać oferty więc brawo dla redakcji. Poprzednio to dramat uciekające z pod paca wątki zawalone milionem reklam ,od razu wychodziłem z artykułu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.