„Wypasiona Farma” 2014 – kupuj i odbieraj gwarantowane nagrody!

Firma Timac Agro Polska zaprasza wszystkich hodowców bydła z całego kraju do udziału w drugiej już edycji programu „Wypasiona Farma”!

Mamy nadzieję, że zarówno nasza oferta handlowa dedykowana produkcji najwyższej jakości pasz, w postaci doskonałego preparatu zakiszającego – SILAPRILIS PRO, jak i rozwiązania żywienia mineralnego w postaci gamy bloków mineralnych EUROBLOC, spełnią Państwa oczekiwania, co do jakości i efektywności produkcji, a dodatkowa korzyść z udziału w naszym programie w postaci proponowanych przez nas nagród, na pewno przełoży się na usprawnienie prac w Państwa gospodarstwie.

Przy okazji tegorocznej edycji „WYPASIONEJ FARMY” wprowadziliśmy kilka istotnych zmian. Najważniejsza z nich związana jest z nagrodami, które są dostępne w programie. W tegorocznej edycji, postawiliśmy na jeszcze większą ilość i na jeszcze szerszą gamę  proponowanych nagród rzeczowych. Pozwoli to na wybór nagród najbardziej potrzebnych w Państwa gospodarstwie. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś przydatnego i praktycznego. Z nagrodami możecie się Państwo zapoznać w katalogu „WYPASIONEJ FARMY”.

By móc wziąć udział w programie, należy dokonać zakupu wspomnianych produktów w terminie od 1 stycznia do 31 listopada 2014 koniecznie bezpośrednio u Doradcy Techniczno-Handlowego Timac Agro Polska. Każdy zakup ww. produktów premiowany jest punktami, które każdy hodowca zbiera na swoim koncie, zgodnie z przelicznikiem, znajdującym się w tabeli przeliczeniowej produktów premiowanych w broszurze „WYPASIONEJ FARMY”. Punkty naliczane są na koncie uczestnika programu automatycznie na podstawie pozytywnej weryfikacji przez system sprzedażowy firmy Timac Agro Polska.

Potem wystarczy już tylko wybrać nagrodę z katalogu i wymienić swoje punkty na nagrody gwarantowane w programie „Wypasiona Farma”. Nie ma przy tym żadnych limitów – uczestnik może wybrać dowolną ilość nagród stosownie do ilości punktów zgromadzonych na swoim koncie.

Aby zamówić nagrodę, należy czytelnie wypełnić formularz zamówienia nagrody dołączony do ulotki i przekazać go Doradcy Techniczno-Handlowemu Timac Agro Polska lub wysłać na adres: Impresariat Karlsbad sp. z o.o., ul. Wolbromska 38, 03-680 Warszawa, z dopiskiem na kopercie „Wypasiona Farma”. Formularz zamówienia nagrody należy wysłać najpóźniej do dnia 29 stycznia 2015 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Szczegółowe informacje o zasadach programu „Wypasiona Farma” znajdziecie Państwo u Doradców Techniczno-Handlowych Timac Agro Polska oraz na stronie www.timacagro.pl Jeśli zechcecie Państwo skontaktować się z Doradcą Techniczno-Handlowym firmy Timac Agro Polska, prosimy o telefon pod numer: 61 899 44 20 lub o email na adres: informacja@wypasionafarma.pl

To naprawdę łatwy i prosty program, a w przypadku jakichkolwiek pytań możecie Państwo zawsze liczyć na pomoc naszych Doradców Techniczno-Handlowych. A dlaczego warto w nim uczestniczyć? Przede wszystkim ze względu na możliwość zakupu innowacyjnych produktów Timac Agro, które premiowane są dodatkowo wysokiej jakości sprzętem technicznym, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie!

Co wyróżnia nasze premiowane produkty na rynku?
W bogatym składzie bloków EUROBLOC znajduje się przeszło 30 składników mineralnych oraz ekstrakty z alg morskich stymulujące mikroflorę żwacza, w formie dodatku – CELASEAGRIT BIOTECH. Słowem 3 w 1, co stanowi ewenement na rynku dodatków mineralnych, a biorąc pod uwagę coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie dzisiejszego bydła mlecznego, to doskonałe uzupełnienie dawki pokarmowej!

Z kolei zakiszacz SILAPRILIS PRO, dzięki dużej koncentracji dwóch homofermentatywnych szczepów bakterii kwasu mlekowego, sprawia, że proces zakiszania jest bardzo szybki i efektywny. Jednak to nie wszystko! Inokulant ten zawiera także dwa niezwykle istotne składniki – ksylanazę i betaglukanazę – enzymy wspomagające uwalnianie cukrów prostych z włókna. Dzięki temu bakterie kwasu mlekowego mogą działać jeszcze efektywniej, zapewniając szybszą konserwację i stabilność zakiszanego materiału. Dodatkowo, obecność szczepu bakterii kwasu propionowego, dostarczających doskonałego w  warunkach tlenowych konserwantu – kwasu propionowego, zabezpiecza kiszonkę przed nadmiernym zagrzewaniem się, a to większa świeżość i smakowitość kiszonki.

Ze względu na swój skład (szczepy bakterii kwasu mlekowego uzupełnione o dwa enzymy oraz szczep bakterii kwasu propionowego), SILAPRILIS PRO jest jedynym i niepowtarzalnym preparatem na skalę światową.
Więcej informacji na stornie firmowej: http://www.timacagro.pl/wp-content/uploads/Wypasiona-farma-2014_fin_sps.pdf

Zespół Timac Agro Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności