Wyniki losowania

W centrali ARiMR w Warszawie, wczoraj tj. 9 czerwca, odbyło się losowanie kolejność rozpatrywania wniosków i przyznawania pomocy z działania Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”. Losowanie przebiegało sprawnie, a jego wyniki zostały już podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.”

Losowanie rozpoczęło się o godzinie 9.00 i trwało do południa, a wzięły w nim udział wszystkie wnioski złożone w tegorocznym naborze. Nad prawidłowym przebiegiem losowania, w obecności notariusza czuwała komisja powołana przez Prezesa ARiMR Tomasza Kołodzieja, w której składzie oprócz przedstawicieli ARiMR oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi byli również przedstawiciele rolników.

Losowanie kolejności rozpatrywania wniosków i przyznawania wsparcia finansowego przez ARiMR przeprowadzone zostało za pomocą systemu teleinformatycznego. System ten, po przeprowadzeniu pozytywnych testów przez audytora zewnętrznego, otrzymał akredytację Ministerstwa Finansów.

W majowym naborze przedsiębiorcy złożyli i wysłali przesyłkami pocztowymi ponad 4,9 tys. wniosków o przyznanie pomocy na Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, w których ubiegają się łącznie o dofinansowanie w wysokości ponad 828 mln zł. ARiMR na wsparcie takich przedsięwzięć może przeznaczyć w 2009 roku 1,25 mld zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności