Wybierz swojego Chevroleta!

Od początku września 2009 r. wybrani dystrybutorzy marki Chevrolet zapraszają do salonów po auta z rocznika 2009. Wybierz swojego Chevroleta do końca września! Promocją objęte są m.in. modele Spark, Aveo, Cruze. Lacetti, Epica i Captiva.

Stylowy i praktyczny Chevrolet Aveo w wersji 3-drzwiowej może być wyposażony m.in. w automatyczną klimatyzację i system audio z wejściem AUX do odtwarzacza MP3. Ekonomiczne silniki 1,2 i 1,4 zapewniają dobre osiągi, a przestronne wnętrze Aveo i liczne schowki gwarantują funkcjonalność. Dzięki dużej przestrzeni dla pięciu osób i wnętrzu dostosowanemu do potrzeb kierowcy Aveo to wszechstronny samochód.

Nowy Chevrolet Cruze to kompaktowy sedan, który oferuje bogate wyposażenie już w wersji podstawowej: inspirowany Corvettą podwójny kokpit, dynamiczny styl coupé, przestronność wnętrza, 4 poduszki powietrzne, elektryczne szyby przednie oraz radio CD/MP3. Mimo, iż Cruze jest kompaktowy, jego cechą charakterystyczną jest przestronna kabina, w której wygodnie może podróżować pięć dorosłych osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności