Wybieramy beton na dach

Dachówka nie tylko inna niż wszystkie, bo nowoczesna, piękna i… betonowa, ale także wytrzymała na działanie warunków atmosferycznych oraz ciągle ulepszana pod względem technologicznym to propozycja firmy Braas. Nowoczesny i specjalnie dobrany beton w dachówkach Braas czyni je wyjątkowo trwałymi – opierają się różnego rodzaju obciążeniom i naprężeniom.

W konstrukcji zastosowano żebra wzmacniające, które pozwalają na zmniejszenie ciężaru dachówek przy jednoczesnym zwiększeniu wytrzymałości. Betonowe dachówki odporne są na działanie deszczu i mrozu, jak też ognioodpone i wytrzymałe na wysokie temperatury. Kolor zawdzięczają nie tylko powłoce zewnętrznej i strukturze budowy – Lumino i Cisar, są również barwione w masie. Dostępne są w szerokiej gamie, odpornych na działanie promieni UV kolorów. Zapewniaja ochronę akustyczną domu i sa łatwe w konserwacji.

Wyjątkowo ładnie… i tanio
Wśród sześciu oferowanych na polskim rynku modeli można znaleźć dachówkę, która zarówno będzie pasowała do najbardziej oryginalnych, nowoczesnych realizacji, jak i do tradycyjnych projektów. Dachówka betonowa Celtycka Braas jest rozwiązaniem ekonomicznym, ale też wysokiej jakości. Dostępna jest w tradycyjnych czerwieniach i brązach, ale także w odważnym grafitowym czy czarnym. Betonowa dachówka Grecka kształtem przypomina połać dachu pokrytą dachówką ceramiczną Mnich i Mniszka. W kolorze ceglanym lub brązowym jest idealna dla inwestorów, którzy chcieliby uzyskać efekt starego, rodzinnego siedliska. Dach pokryty dachówkową betonową Romańską, wyprodukowaną w trójwarstwowej technologii Cisar, to jakość i piękno harmonijnej połaci. Niewątpliwym hitem w Polsce jest dachówka betonowa Bałtycka, która ma falisty, asymetryczny profil, informuje producent. Połać dachu ma kształt fal, wśród których malowniczo załamuje się światło. Ta dachówka produkowana jest w technologii Cisar na jednej z najnowocześniejszych technologicznych linii na świecie wfabryce Braas w Płońsku. Dachówka betonowa Reviva to mniejszy ciężar na metr kwadratowy, szybkość układania itrwałość z klasycznym kształtem karpiówki. Ta propozycja jest dostępna także w stylizowanym kolorze rustykalnym.

Dzisiaj już ponad 25 mln ludzi mieszka w domach pokrytych dachówką betonową Braas, jak podaje producent, a beton używany do produkcji jest nowoczesnym, zdrowym i trwałym materiałem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności