Wszystko dla sadowników

W dniach 24-25 listopada 2015 roku w Lublinie odbędzie się pierwsza edycja Targów Sadowniczo-Warzywniczych VEGE FRUIT EXPO.

 W imprezie targowej skierowanej do branży sadowniczej uczestniczyć będzie ponad 80 firm , które jak zapowiadają organizatorzy mają w swoim asortymencie wszystko czego potrzebuje nowoczesny sadownik i ogrodnik, a więc nasiona, sadzonki, środki ochrony roślin, nawozy, tunele, konstrukcje sadownicze, sprzęt do nawadniania, wyposażenie szklarni, systemy przeciwprzymrozkowe i przeciwgradowe,  opryskiwacze, glebogryzarki, pielniki, kosiarki sadownicze, kombajny do zbioru owoców , platformy sadownicze, opakowania, skrzyniopalety, palety, rębaki, chłodnie, wózki widłowe, ciągniki sadownicze, sprzęt do przetwórstwa  a także systemy informatyczne. Trakcie imprezy, która odbędzie się w Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnym Targów Lublin S.A.  zaplanowano także pokazy sprzętu sadowniczego.

Targom VEGE FRUIT EXPO towarzyszyć będzie szereg bezpłatnych konferencji z udziałem polskich  i zagranicznych ekspertów, którzy zaprezentują nowości z zakresu środków ochrony roślin, nawozów, także ekologicznych. Będzie można również wziąć udział w wykładach na temat nowych technologii  uprawy owoców miękkich  i poprawy ich wydajności. Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się także o sposobach zastosowania systemów informatycznych i dronów w sadownictwie i ogrodnictwie. Wstęp na Targi jest bezpłatny.
 

Program Vege Fruit Expo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności