Wsparcie dla wszystkich zainteresowanych

ARiMR poinformowała, że zwiększający się sukcesywnie limit wolnych środków przewidzianych w budżecie działania „Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej” PROW 2007 – 2013, stwarza możliwość udzielenia wsparcia wszystkim ubiegającym się o nie jeśli ich wnioski spełniają wymogi Programu.

To oznacza, że wszyscy wnioskodawcy, którzy złożyli wnioski w ramach w naboru przeprowadzonego w 2013 roku mają realne szanse na zawarcie umów przyznania pomocy z ARiMR.
Możliwość uzyskania wsparcia na realizację zaplanowanych projektów inwestycyjnych jest w dużej mierze uzależniona od samych wnioskodawców i ich zaangażowania w procesie rozpatrywania wniosku. Agencje apeluje o ścisłą współpracę i dokładanie wszelkich starań w trakcie prac związanych z przygotowaniem wymaganych uzupełnień dokumentacji oraz stosownych wyjaśnień, dzięki czemu możliwe będzie sprawne zamknięcie procesu oceny wniosków i przekazanie umów o przyznaniu pomocy.

(Źródło: ARiMR)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności