fbpx
Strona głównaPozostałeWRP zaprasza na swoje stoisko

WRP zaprasza na swoje stoisko

Tradycyjnie już wydawnictwo Wiadomości Rolnicze Polska, weźmie czynny udział w wystawie Agro Show w Bednarach, która rozpoczyna się w piątek 19 września. Zapraszamy na nasze stoisko nr 343 w sektorze F. Nasz zespół przygotował dla Państwa kilka atrakcji. N

Główną z nich będzie konkurs plastyczny dla dzieci. Temat konkursu: “Moje gospodarstwo”. Dzieci będą miały do dyspozycji kredki i arkusz papieru. Na każdego uczestnika będzie czekał mały upominek. Oprócz tego co dziennie o godz. 14.00, w drodze losowania jedn uczestnik konkursu, będzie miał szansę wygrać nagrodę główną, czyli wyprawkę szkolną. Już dziś zapraszmy do udziału.

Oprócz tego tradycjnie każdy odwiedzający nasze stoisko otrzyma wrześniwe wydanie Wiadomości Rolnicze Polska, z możliwością złożenia zamówienia gazety do domu na kolejne miesiące.
Na stoisku będzie można także zasięgnąć szczegółowych informacji na temat działalności wydawnictwa WRP.

Serdecznie Zapraszamy!

redakcja

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.