Wręczenie nagród Krajowej Gry Konkursowej

Utworzona we Francji w 1984 roku marka handlowa Promodis uzyskała pozycję europejskiego lidera w dystrybucji maszyn i części zamiennych. Sieć tworzy obecnie 129 dilerów, z czego 89 działających we Francji, 27 w Hiszpanii, 2 w Beneluksie i 1 w Szwajcarii, a obroty wynoszą ponad 333 miliony euro.

Trzydziestolecie Promodis
W 2009 roku Promodis zainstalował się w Polsce. Grupa liczy obecnie 10 dilerów na terytorium Polski – łącznie 15 punktów sprzedaży które oferują rolnikom bogaty wybór zarówno maszyn jak i części zamiennych. Dystrybutorzy przyjmują swoich klientów w nowoczesnych i przyjaznych sklepach samoobsługowych oraz w Centrum Maszyn Promodis w których trwają permanentne ekspozycje renomowanych marek między innymi Kuhn, Unia, Wielton, Expom, Metaltech, Pomot, Agromasz itd.
Ponadto, Promodis stale wprowadza nowatorskie rozwiązania w celu oferowania szerokiej gamy usług dostosowanych do specyficznych potrzeb rolników.
Z okazji 30-lecia firmy, marka handlowa zbudowała na skalę Europy silną akcję handlową pod tytułem ”Exprozja PROMODIS”. Poza interesującą ofertą i wyjątkowo atrakcyjnymi cenami, Promodis zorganizował dla wszystkich swoich dystrybutorów losowanie w którym można było wygrać jeden z 30 bonów podróżnych.
W wyniku losowania europejskiej gry konkursowej poniżej znajduje się lista wylosowanych osób w Polsce, którym wręczono Bony Podróżne o jednostkowej wartości 5000 zł każdy. Szczęśliwym wygranym życzymy wspaniałych podróży!

Dystrybutorzy i zwycięzcy losowania
 

 
AGROBARD p. Paweł KILIAŃSKI
AGROSKŁAD p. Adam MUCHA
GRAVIT p. Elżbieta SLAPEK
PILAR TECH p. Jacek PLUTA
ROLSERWIS p. Jan SERWACH
TORAL p. Radosław WOJCIECHOWSKI

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności