fbpx

Wpływ Polityki Spójności na rozwój obszarów wiejskich

Na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej (poprzednio Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju) Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk opracował raport pod tytułem ,,Wpływ Polityki Spójności na rozwój obszarów wiejskich’’.

– Celem badania była ocena wpływu realizacji polityki spójności 2007-2013 oraz 2014-2020 na rozwój obszarów wiejskich. W ramach badania wykonano również pogłębioną ocenę efektów realizacji, ocenę wewnętrznej spójności i komplementarności interwencji oraz działań ukierunkowanych na rozwój obszarów wiejskich wdrażanych w ramach polityki spójności w perspektywie 2007-2013 oraz 2014-2020, a także zdefiniowano kierunki wsparcia po 2021 roku oraz potencjalne bariery – informuje IRWiR PAN.

Samasz loteria - baner

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją raportu dostępną w wersji elektronicznej pod linkiem: http://www.ewaluacja.gov.pl/strony/badania-i-analizy/wyniki-badan-ewaluacyjnych/badania-ewaluacyjne/wplyw-polityki-spojnosci-na-rozwoj-obszarow-wiejskich/

Źródło: MFiPR

Opracował: Krzesimir Drozd

Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.