fbpx
Strona głównaPozostałeWójt z Rancza" też może z tego skorzystać"

Wójt z Rancza” też może z tego skorzystać”

Powstał właśnie nowy portal internetowy przeznaczony dla samorządów lokalnych. Dzięki E-ANKIETER.PL samorządy będą mogły łatwo prowadzić wszelkie badania opinii mieszkańców, także te, które są konieczne do aplikowania o fundusze pochodzące z Unii Europejskiej. N

Wójtowi Wilkowyj z telewizyjnego serialu Ranczo łatwiej byłoby zdobyć środki unijne, gdyby korzystał z internetowych badań opinii społeczności lokalnych.
Samorządy lokalne, chcąc uzyskać unijne dofinansowanie do części projektów realizowanych na terenie własnej gminy, są zobowiązane do wykonania wśród mieszkańców badań ankietowych na temat realizowanego projektu. Nowy portal E-Ankieter.pl udostępnia narzędzie do przeprowadzania ankiet, które nie wymaga angażowania dodatkowych pracowników i jest najtańszą formą badań i analiz.

E-Ankieter umożliwia prowadzenie badań opinii na stronie internetowej gminy lub innego wybranego portalu. Dzięki temu narzędzie to służy nie tylko do badania opinii, ale także jest doskonałym sposobem na promocję gminę w innym regionie kraju czy nawet zagranicą. Na przykład region, który chciałby zareklamować się jako doskonałe miejsce do letniego wypoczynku, może zamiast kupowania typowej reklamy w zagranicznym portalu internetowym, umieścić na nim odpowiednio przygotowaną ankietę, w sposób pośredni promującą dany region. Dzięki kontrolowaniu on-line wypełnianych ankiet, na bieżąco można śledzić profil osób, które są zainteresowane turystyczną ofertą regionu czy gminy.

Zaletą narzędzia prezentowanego na stronie www.e-ankieter.pl jest łatwość obsługi. Samo umieszczenie ankiety na stronie internetowej gminy czy instytucji jest bardzo łatwe. Jest to zwykły link podczepiony” na przykład do efektownego banneru. Przygotowanie i przeprowadzenie ankiety nie wymaga znajomości żadnych skomplikowanych procedur, a prosty sondaż można przygotować w ciągu 10-ciu minut. Osoby przygotowujący ankietę mogą wybierać między zwykłym sondażem, ankietą multimedialną i ankietą interakcyjną. Treść zadawanych pytań zależy wyłącznie od inwencji autora sondażu. E-ankieter to także doskonałe narzędzie sprawozdawcze. Po zakończeniu badania, aplikacja automatycznie generuje liczbowe i graficzne raporty i zestawienia, dostosowane do potrzeb użytkownika. Tak przygotowane raporty można bezpośrednio wstawiać do sprawozdań, co znacznie ogranicza biurokrację, której jest wyjątkowo dużo przy większości projektów.

źródło: Michał Kawecki
E-Ankieter.pl
opr i foto: MS
wrp.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.