Wójt Roku 2009

Już po raz dziewiąty został rozstrzygnięty konkurs Wójt Roku 2009″, organizowany pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego. W finałowej gali, która odbyła się w minioną sobotę w Sali Balowej Pałacu Małachowskich w Nałęczowie wyłoniono “Wójta Roku 2009″, którym został Bronisław Węglewski wójt gminy Buczek w woj. łódzkim.”

Tegoroczna edycja odbywała się również pod honorowym Patronatem Prezydenta RP, którego reprezentował doradca Prezydenta ds. Rolnictwa Krzysztof Ardanowski. Kapituła Konkursu wyłoniła finałową dziesiątkę, a telewidzowie Programu I TVP dzwoniąc i wysyłając sms-y wskazali zwycięzcę. Złote hełmy strażackie finalistom wręczyli członkowie Prezydium Zarządu Głównego Związku OSP RP, wiceprezesi: Teresa Tiszbierek i Marian Starownik. Minister Marek Sawicki podziękował za zaproszenie oraz przekazał uczestnikom pozdrowienia od premiera Donalda Tuska i wicepremiera Waldemara Pawlaka. Wyraził także zadowolenie z faktu, iż był uczestnikiem prawie wszystkich finałów konkursu. Pogratulował wszystkim startującym w konkursie, który jak podkreślił został zorganizowany w roku dwudziestolecia Polski niepodległej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności