Wojsko sprzedaje maszyny rolnicze, sprzęt warsztatowy i… klimatyzatory

Na przetargach Agencji Mienia Wojskowego znów pojawiły się ciekawe oferty. Tym razem można tam znaleźć m.in. kosiarki do trawy, nagrzewnice, tokarki, klimatyzatory a także… prasę kostkującą.

Oferty pojawiły się w Oddziale Regionalnym AMW w Krakowie. Tam finał przetargu zaplanowano na czwartek 24 czerwca na godz. 12. Znajdziemy tam m.in. dwa podgrzewacze powietrza 8G27U z solnikami o mocy 4,5 kW. Wyceniono je na 800 zł/szt.

Podgrzewacz powietrza w najbliższych dniach raczej nam się nie przyda, ale zimą może być naprawdę przydatnym elementem w warsztacie

O ile podgrzewacze raczej w najbliższym czasie nam się nie przydadzą, to klimatyzatory już zdecydowanie tak. Krakowski oddział AMW ma ich kilka, a cena każdego z nich zaczyna się od 600 zł.

Klimatyzatory ZIBRO P 125 oferowane przez krakowski oddział AMW

W ofercie znalazła się również kompaktowa tokarka stołowa TSA-16.

Tokarkę wyceniono na 1200 zł

Zespół spalinowo – elektryczny PAD-20-3/400/R 20 kW, 400 V, 50 Hz, czyli po prostu generator prądu to koszt od 5100 zł.

Niestety generator ma pewne usterki, tj. wycieki z układu chłodzenia i nieszczelny układ wydechowy, jednak po ich wyeliminowaniu może być w pełni sprawny

W ofercie krakowskiego oddziału AMW pojawił się również popularny cyklop.

Pochodzącego z 1981 roku cyklopa wyceniono na 4000 zł

No i wreszcie sprzęt stricte rolniczy, czyli prasa kostkująca Sipma Z-224/1. Niestety, w uwagach znajdziemy informację o wypracowanym mechanizmie wiążącym oraz elementach ruchomych napędu.

Cena wywoławcza prasy to 5500 zł

W Krakowie można też kupić bębnową kosiarkę rotacyjną o szerokości roboczej 1,65 m z 2007 roku. Wyceniono ją na 1500 zł.

Wadą kosiarki jest wyeksploatowany napęd bębnów

W ofercie krakowskiego oddziału AMW znalazły się również dwa pługi odśnieżne T-201.

Pługi wyceniono na 1000 zł/szt

To tylko niektóre z przedstawionych przez krakowski oddział Agencji Mienia Wojskowego ofert. Szczegółowe informacje i więcej ofert można znaleźć na stronie www.amw.com.pl.

Fotografie: AMW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności