Wnioski na zalesianie

Rolnicy korzystający z pomocy na zalesianie gruntów finansowanej z PROW 2007-2013 muszą złożyć wniosek o wypłatę takiej pomocy w roku 2010 r. w terminie od 15 marca do 17 maja, informuje ARiMR. Wnioski te należy składać w tym biurze powiatowym, w którym złożony został wniosek o przyznanie pomocy na zalesianie gruntów rolnych i innych niż rolne.

Wniosek o wypłatę pomocy na zalesianie, może zostać złożony także po tym terminie lecz nie później niż do 11 czerwca 2010 roku, jednak będzie to skutkowało zmniejszeniem o 1% kwoty należnych płatności za każdy dzień roboczy.

Formularz Wniosku o wypłatę pomocy na zalesianie, jest dostępny na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz w biurach powiatowych ARiMR.
Równocześnie Agencja przypomina, iż dla wniosków kontynuacyjnych, dotyczących działania Zalesianie gruntów rolnych” objętego PROW na lata 2004-2006 obowiązuje inny termin składania tych dokumentów. Wnioski takie powinny być składane w terminie od 1 czerwca do 15 lipca 2010 r.

Źródło: ARiMR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności