Wnioski na wino

Podmioty wyrabiające wino gronowe z winogron pochodzących z upraw winorośli położonych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przeznaczone do obrotu, powinny złożyć do 15 stycznia 2010 roku w Agencji Rynku Rolnego deklaracje zbiorów winogron oraz produkcji wina gronowego dotyczące bieżącego roku gospodarczego.

Jak przypomina Agencja Rynku Rolnego, zgodnie z art. 27a ust. 1 pkt 1 ustawy o wyrobie i rozlewie wyrobów winiarski, obrocie tymi wyrobami i organizacji rynku wina, podmioty wpisane do ewidencji prowadzonej przez Prezesa ARR zobowiązane są do złożenia deklaracji zbiorów winogron oraz produkcji wina gronowego dotyczące bieżącego roku gospodarczego.

Informacje należy składać w Agencji w terminie do dnia 15 stycznia 2010 r. na formularzach określonych rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 29 grudnia 2006 r. w sprawie wzorów formularzy deklaracji zbiorów winogron, produkcji oraz zapasów wina gronowego i moszczu gronowego (Dz. U. Nr 6 poz. 44).

Wzory formularzy dostępne są także na stronie internetowej ARR www.arr.gov.pl w dziale rynki rolne>wino.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności