Wnioski można jeszcze składać tylko w czterech województwach

We wtorek do 20 listopada br. ARiMR przyjęła ponad 17 tys. wniosków na dofinansowanie z programu “Modernizacja gospodarstw rolnych” PROW 2007-13. Wnioski można składać jeszcze tylko w czterech województwach.

Jeszcze w czterech oddziałach regionalnych ARiMR można składać wnioski na modernizację gospodarstw. Rolnicy mogą nadal składać wnioski na “Modernizację gospodarstw rolnych” w czterech województwach: lubelskim, łódzkim, małopolskim i podkarpackim.
We wtorek 20 listopada br. został przekroczony limit koperty finansowej w podkarpackim OR w Rzeszowie. Z tego powodu środa – 21 listopada br. będzie ostatnim dniem na składanie wniosków w tym województwie.

W dwunastu pozostałych województwach limity kopert finansowych zostały wyczerpane wcześniej. Koperty finansowe na poszczególne województwa są zróżnicowane.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi wnioski będą przyjmowane jeszcze przez jeden dzień po dniu, w którym koperta finansowa przewidziana dla danego regionu zostanie wyczerpana w 120%. Środki dostępne na ten rok to blisko 1,4 mld zł (360 mln euro).

opr. MS
Wrp.pl
źródło: ARiMR