fbpx
Strona głównaPozostałeWnioski do 2 czerwca

Wnioski do 2 czerwca

31 maja br. upływa termin na składanie przez rolników zmian do złożonych wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2008 r. Z uwagi na to, że 31 maja wypada w sobotę, zmiany do wniosków w tym dniu rolnicy będą mogli składać za pośrednictwem poczty, natomiast w siedzibach Biur Powiatowych ARiMR będą one przyjmowane jeszcze w poniedziałek, 2 czerwca 2008 r.

Rolnicy, którzy złożą zmiany do wniosku o płatności bezpośrednie za 2008 r. w tym terminie, mogą liczyć na otrzymanie dopłat obszarowych w pełnej wysokości.

Dopuszczalne jest również złożenie zmiany do wniosku do 9 czerwca br., jednak zmiana ta spowoduje zmniejszenie o 1% za każdy dzień roboczy opóźnienia kwoty płatności odnoszącej się do powierzchni działek, dla których dokonano zmian lub powierzchni działek dodanych. Jeżeli przed ww. terminami ARiMR poinformowała rolnika o stwierdzonych nieprawidłowościach we wniosku lub jeśli powiadomiła rolnika o zamiarze przeprowadzenia kontroli na miejscu i jeśli ta kontrola ujawni nieprawidłowości, zmiany do wniosku nie będą uwzględnione w odniesieniu do działek rolnych, w przypadku których stwierdzono nieprawidłowości.

opr. MS, Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.