Wnioski do 2 czerwca

31 maja br. upływa termin na składanie przez rolników zmian do złożonych wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2008 r. Z uwagi na to, że 31 maja wypada w sobotę, zmiany do wniosków w tym dniu rolnicy będą mogli składać za pośrednictwem poczty, natomiast w siedzibach Biur Powiatowych ARiMR będą one przyjmowane jeszcze w poniedziałek, 2 czerwca 2008 r.

Rolnicy, którzy złożą zmiany do wniosku o płatności bezpośrednie za 2008 r. w tym terminie, mogą liczyć na otrzymanie dopłat obszarowych w pełnej wysokości.

Dopuszczalne jest również złożenie zmiany do wniosku do 9 czerwca br., jednak zmiana ta spowoduje zmniejszenie o 1% za każdy dzień roboczy opóźnienia kwoty płatności odnoszącej się do powierzchni działek, dla których dokonano zmian lub powierzchni działek dodanych. Jeżeli przed ww. terminami ARiMR poinformowała rolnika o stwierdzonych nieprawidłowościach we wniosku lub jeśli powiadomiła rolnika o zamiarze przeprowadzenia kontroli na miejscu i jeśli ta kontrola ujawni nieprawidłowości, zmiany do wniosku nie będą uwzględnione w odniesieniu do działek rolnych, w przypadku których stwierdzono nieprawidłowości.

opr. MS, Wrp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności