Wkrótce rusza Husqvarna Tour 2010!

Widowisko i emocje dla fanów sportu i nie tylko… Już po raz czwarty maszerzy z całego świata staną do boju o tytuł zwycięzcy Husqvarna Tour. Tegoroczny turniej odbywa się w dniach 7-10 stycznia na Polanie Jakuszyckiej k. Szklarskiej Poręby. Najtrudniejszy międzynarodowy średniodystansowy wyścig psich zaprzęgów to test umiejętności i wytrzymałości dla ponad 400 psów oraz ich właścicieli. Trasa wyścigu liczy aż 300 km!

Tradycja psich zaprzęgów w wielu miejscach zbiega się z historią firmy. Husqvarna pochodzi ze Szwecji, w której tradycja wyścigów psich zaprzęgów sięga wielu lat. Psy zaprzęgowe, zawsze miały na celu umożliwienie i ułatwienie pracy ludziom w niezwykle ciężkich warunkach klimatycznych. Tak też jest z firmą Husqvarna, która stara się ułatwiać wykonywanie codziennych obowiązków związanych z domem i ogrodem dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w swoich maszynach. Teraz wygodzie i bezpieczeństwu w płatnościach sprzyja karta kredytowa firmy Husqvarna idealne łącząca nowoczesność i użyteczność.

Zaprojektuj oficjalną maskotkę zawodów! – konkurs
Każdy może wykazać się kreatywnością i talentem! Firma zachęca do udziału w konkursie polegającym na zaprojektowaniu maskotki wyścigów Husqvarna Tour. Zaproszenie kierowane jest do dzieci i młodzieży szkolnej z całej Polski, by pochwalili się swoją pomysłowością i ukazali atmosferę wyścigów.
Prace w formacie A4 , wykonane dowolną techniką (kredki, farby, flamastry, wyklejanka itp.) należy przesłać do 5 stycznia 2010 r. na adres e-mail: mzielinska@compress.com.pl lub drogą pocztową do Biura Prasowego Husqvarna Tour na adres: Biathlon, Jakuszce 7, 58-580 Szklarska Poręba z dopiskiem Konkurs-maskotka”. Podczas wyścigów odbędzie się wystawa nadesłanych projektów, a 10 stycznia – ogłoszenie wyników. W następnej edycji maskotka zostanie oficjalnym gadgetem – symbolem wyścigu!
Autor zwycięskiej pracy będzie miał możliwość przejażdżki psim zaprzęgiem, a dodatkowo otrzyma nagrody rzeczowe.

Więcej informacji na stronie www.husqvarna.pl i www.borderrush.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności