fbpx
Strona głównaTechnikaWirtualny spacer po świecie Amazone

Wirtualny spacer po świecie Amazone

W tym roku wiele wystaw i wydarzeń musiało zostać odwołanych lub przełożonych. Dlatego też zwykłe platformy na wystawach rolniczych do prezentacji innowacji i najnowszych rozwiązań w maszynach rolniczych są obecnie niedostępne. Amazone otwiera swoje podwoje na cyfrową wystawę wewnętrzną z wglądem w szeroki świat maszyn rolniczych Amazone.

Nowa trasa 360° obejmuje „Active Center” Grupy Amazone w Hasbergen-Gaste niedaleko Osnabrück. Zwiedzający mogą w dowolnym momencie wędrować wirtualnie po hali wystawienniczej, aby uzyskać przegląd szerokiej gamy technologii precyzyjnych do uprawy roślin. Szczegółowe informacje i arkusze danych technicznych można uzyskać dla wszystkich prezentowanych maszyn i modeli, klikając odpowiednie punkty.

Można również obejrzeć najnowsze filmy demonstracyjne wybranego sprzętu. Cyfrowa wystawa wewnętrzna oferuje również dealerom okazję do szybkiego i bezpośredniego poznania świata technologii Amazone ze swoimi klientami. Każdy fan może również wejść do Fan Shopu, sprawdzić aktualne promocje i rozejrzeć się po małym muzeum.

Więcej na stronie producenta: www.amazone.net

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.