Wirtualny spacer po świecie Amazone

W tym roku wiele wystaw i wydarzeń musiało zostać odwołanych lub przełożonych. Dlatego też zwykłe platformy na wystawach rolniczych do prezentacji innowacji i najnowszych rozwiązań w maszynach rolniczych są obecnie niedostępne. Amazone otwiera swoje podwoje na cyfrową wystawę wewnętrzną z wglądem w szeroki świat maszyn rolniczych Amazone.

Nowa trasa 360° obejmuje „Active Center” Grupy Amazone w Hasbergen-Gaste niedaleko Osnabrück. Zwiedzający mogą w dowolnym momencie wędrować wirtualnie po hali wystawienniczej, aby uzyskać przegląd szerokiej gamy technologii precyzyjnych do uprawy roślin. Szczegółowe informacje i arkusze danych technicznych można uzyskać dla wszystkich prezentowanych maszyn i modeli, klikając odpowiednie punkty.

Można również obejrzeć najnowsze filmy demonstracyjne wybranego sprzętu. Cyfrowa wystawa wewnętrzna oferuje również dealerom okazję do szybkiego i bezpośredniego poznania świata technologii Amazone ze swoimi klientami. Każdy fan może również wejść do Fan Shopu, sprawdzić aktualne promocje i rozejrzeć się po małym muzeum.

Więcej na stronie producenta: www.amazone.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności