fbpx
Strona głównaWiadomościWielokulturowość wsi w fotograficznym obiektywie

Wielokulturowość wsi w fotograficznym obiektywie

Muzeum Etnograficzne w Toruniu organizuje 9. edycję konkursu fotograficznego „Etnoklimaty”. Prace można nadsyłać do końca października 2019 r. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Celem konkursu jest fotograficzna rejestracja tematów związanych z kulturami tradycyjnymi i ludowymi, wielokulturowością, współczesnymi przejawami tradycji, kulturami lokalnymi i regionalnymi, subkulturami, a także kulturą popularną.

– Aby wziąć udział w konkursie należy na adres promocja@etnomuzeum.pl przesłać zdjęcia wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 pojedynczych fotografii czarno-białych lub kolorowych. Prace nadsyłać można do 31 października. 9. Edycja „Etnoklimatów” rozstrzygnięta zostanie do końca listopada – informuje Muzeum Etnograficzne w Toruniu.

Prace zwycięskie i zakwalifikowane przez Jury znajdą się na pokonkursowej wystawie przygotowanej przez Muzeum Etnograficzne w Toruniu.

Źródło: Muzeum Etnograficzne w Toruniu

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.