Wiadomości Rolnicze Polska mają 8 lat!

Wiadomości Rolnicze Polska to platforma informacyjno-reklamowa poświęcona rolnictwu i agrobiznesowi. Naszą gazetę i stronę internetową, tworzymy z myślą o gospodarstwach, firmach, instytucjach i organizacjach działających w obszarze rynku rolnego. Naszym atutem jest kompetencja, profesjonalizm i skuteczność. Jesteśmy z Państwem od 2004 roku i ciągle zwiększamy swoją aktywność w środowisku agrobiznesu.

Naszą misją jest informowanie rolników o nowoczesnej technologii i wiedzy rolniczej poprzez gazetę i stronę internetową. Każdego roku publikujemy 11 wydań naszego czasopisma. Średni nakład roczny wynosi ponad 60 000 egzemplarzy, a sumaryczna zawartość to prawie 400 stron rocznie. Nasz miesięcznik jest czytany przez 300 000 osób – rolników oraz specjalistów z różnych branż.

Nasz prestiż umacniany jest poprzez współpracę z Ośrodkami Naukowymi oraz konsultantami
branżowymi, którzy zapewniają nam wsparcie merytoryczne. Nasza codzienna praca to stały kontakt z czytelnikami i klientami oraz świadczenie najwyższej jakości usług, z których klienci czerpią wymierne korzyści oraz satysfakcję. Nasi czytelnicy to precyzyjnie sprofilowana grupa odbiorców, bezpośrednio związana z produkcją rolną lub określoną tematyką.

Stale rozwijamy i poszerzamy obszary naszej działalności, obejmujące nowe segmenty ściśle związane z agrobiznesem. Nie zamierzamy ograniczać czy też redukować sfer, w których istniejemy na rynku, a dzięki doświadczeniu profesjonalnego zespołu, w tym ogromnej rzeszy współpracujących specjalistów, własnymi siłami docieramy i w dalszym ciągu będziemy docierać do nowych grup odbiorców – producentów rolnych oraz nawiązywać współpracę z kolejnymi uczestnikami rynku rolnego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na AGRO SHOW w Bednarach 2012: SEKTOR C, STOISKO 84.

Wydawca i Zespół Redakcyjny WRP i wrp.pl