Weź udział w III Forum “Sieciowanie Partnerów SIR”!

Już po raz trzeci Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR), organizuje Forum “Sieciowanie Partnerów SIR”, które jest unikalnym w skali kraju wydarzeniem gromadzącym w jednym miejscu przedstawicieli świata nauki, praktyki, biznesu i doradztwa oraz dającym możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy nimi.

Ideą wydarzenia jest przede wszystkim aktywne łączenie Partnerów Sieci SIR w celu realizacji wspólnych, mniejszych bądź większych projektów, które pozwalają osiągać zamierzone cele oraz pokonywać kolejne wyzwania związanie z wdrażaniem innowacji w sektorze rolno-spożywczym. Forum zapewni Państwu niepowtarzalną okazję do przedyskutowania tematu współpracy pomiędzy różnymi podmiotami oraz analizę potencjalnych problemów z tym związanych, a także zapoznanie się z  inspirującymi doświadczeniami i pomysłami prezentowanymi przez zaproszonych na wydarzenie prelegentów.

III Forum „Sieciowanie Partnerów SIR” odbędzie się we Wrocławiu, w Hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum (Plac Konstytucji 3 maja 3).

Planowany termin wydarzenia to 15-16 czerwca br. W przypadku gdy sytuacja związana z epidemią wirusa Sars-COV-2 nie pozwoli na organizację konferencji w powyższym terminie, odbędzie się ona w dniach 7-8 września br.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator zapewnia nocleg w pokojach 1-osobowych oraz wyżywienie, zgodnie z harmonogramem wydarzenia, oraz miejsca parkingowe dla uczestników Forum.

Zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych skanów formularzy karty zgłoszenia uczestnictwa oraz karty informacyjnej uczestnika  na adres mailowy sir@cdr.gov.pl w terminie do 1 czerwca 2021 r.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailowo. W przypadku, gdy zgłaszający nie otrzyma ww. potwierdzenia, będzie to oznaczało, że zgłoszenie nie wpłynęło na wskazaną wyżej skrzynkę mailową. Konferencja planowana jest na 100 osób. O zakwalifikowaniu się na listę uczestników zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub mailowo, jednak nie wcześniej niż przed 7 czerwca br.

Osoba do kontaktu: Daria Mularczyk- Mędza, tel. 797 489 155

Wiadomości Rolnicze Polska sprawują patronat medialny nad wydarzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności