fbpx

Weterynaria 2006

Poprawa jakości produkcji i produktów rolno-spożywczych to jeden z celów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-13 w krajach europejskich. W przyszłym roku Polska może liczyć nawet na 14 mln euro dofinansowania na walkę z chorobami zwierząt. N

W powyższą tematykę doskonale wpisują się Targi Lecznictwa Weterynaryjnego i Nadzoru nad Bezpieczeństwem Żywności. Nadzór weterynaryjny nad produkcją w działach mięsnych, higiena środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego, choroby bydła, koni to tylko niektóre tematy spotkań branżowych. Impreza jest organizowana przez Międzynarodowe Targi Polska przy współpracy i pod patronatem Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada – 2 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Magdalena Podlaska Dział PRMiędzynarodowych Targów Polska Sp. z o .o.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.