WBK Leasing ubezpiecza elektrownie wiatrowe

Spółki Leasingowe BZ WBK wprowadziły nowe ubezpieczenie majątkowe w ramach pakietu przygotowanego we współpracy z Ergo Hestia. Oferta jest skierowana do klientów zainteresowanych sprzętem rolniczym, medycznym oraz finansujących zakup elektrowni wiatrowych.

Nowa oferta jest ubezpieczeniem typu all risk”, a więc zabezpiecza przed wszelkiego rodzaju szkodami polegającymi na zniszczeniu lub uszkodzeniu przedmiotu ubezpieczenia spowodowanymi m.in. czynnikami zewnętrznymi, takimi jak niespodziewane zjawiska pogodowe (grad, huragan, ulewa) lub kradzież z włamaniem. Dużą zaletą nowego ubezpieczenia są bardzo konkurencyjne stawki oraz szeroki zakres ubezpieczenia.

Plusem ubezpieczeń, jak przekonuje zarząd WBK Leasing, powiązanych z usługą leasingu oferowaną przez leasingodawcę są m.in. brak udziałów własnych w szkodzie czy stałe sumy ubezpieczenia w okresie 12 miesięcy oraz przejrzyste zasady rozliczenia umowy leasingowej w przypadku powstania szkody całkowitej lub kradzieży przedmiotu ubezpieczenia. Polisa jest wystawiana przy transakcji leasingu, bez dodatkowych formalności po stronie korzystającego.

W ramach oferty dla wybranych grup zawodowych spółka proponuje usługi dedykowane dla lekarzy i weterynarzy w formie leasingu lub pożyczki, jak również produkty, w ramach których finansuje maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności