fbpx
Strona głównaCenyRynek rolnyWażne dla producentów wina

Ważne dla producentów wina

Każdy producent wina, który zamierza wyrabiać wino lub moszcz winogronowy z winogron w danym roku winiarskim, zobowiązany jest złożyć do Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Informację o zamiarze wyrobu wina, na dany rok winiarski.

Informacje o zamiarze wyrobu wina należy złożyć  nie później niż na dwa tygodnie przed rozpoczęciem produkcji wina, lecz nie później niż do dnia 15 września danego roku winiarskiego.

Ostateczny termin złożenia informacji dotyczącej wyrobu wina w roku winiarskim 2022/2023 upływa zatem w dniu 15 września 2022 roku.

– Formularz Informacji o zamiarze wyrobu wina  może zostać złożony: osobiście w kancelarii Centrali KOWR, lub w formie dokumentu elektronicznego za pośrednictwem Platformy eRolnik KOWR lub Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP, lub wysłany poprzez publicznego operatora pocztowego na adres: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa – informuje KOWR.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.