fbpx

Ważne dla producentów wina

Każdy producent wina, który zamierza wyrabiać wino lub moszcz winogronowy z winogron w danym roku winiarskim, zobowiązany jest złożyć do Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Informację o zamiarze wyrobu wina, na dany rok winiarski.

Informacje o zamiarze wyrobu wina należy złożyć  nie później niż na dwa tygodnie przed rozpoczęciem produkcji wina, lecz nie później niż do dnia 15 września danego roku winiarskiego.

Samasz loteria - baner

Ostateczny termin złożenia informacji dotyczącej wyrobu wina w roku winiarskim 2022/2023 upływa zatem w dniu 15 września 2022 roku.

– Formularz Informacji o zamiarze wyrobu wina  może zostać złożony: osobiście w kancelarii Centrali KOWR, lub w formie dokumentu elektronicznego za pośrednictwem Platformy eRolnik KOWR lub Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP, lub wysłany poprzez publicznego operatora pocztowego na adres: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa – informuje KOWR.

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.